امروز : پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 13 ژوئن, 2019 | ساعت انتشار خبر : 17:24 | تعداد بازدید : 6997 نفر | امتیاز خبر :
 • تجلیل از دانش آموزان نخبه شهرستان پیشوا

  جلسه توجیهی طرح بنیاد نخبگان کرامت امام رضا (ع) و مراسم تجلیل از نخبگان دانش‌آموزی با برگزار شد.       به گزارش ندای پیشوا؛ مراسم تجلیل از دانش آموزان برتر طرح بنیاد نخبگان بنیاد کرامت ...

  جلسه توجیهی طرح بنیاد نخبگان کرامت امام رضا (ع) و مراسم تجلیل از نخبگان دانش‌آموزی با برگزار شد.

   

   

   

  به گزارش ندای پیشوا؛ مراسم تجلیل از دانش آموزان برتر طرح بنیاد نخبگان بنیاد کرامت امام رضا (ع) در شهرستان پیشوا عصر روز چهارشنبه در سالن آمفی‌تئاتر هلال‌احمر این شهرستان با حضور حجت‌الاسلام روح‌الله باقری امام‌جمعه شهرستان پیشوا و حسین اشرفی مدیر کانون نخبگان کرامت امام رضا(ع) مدیران مدارس برگزار شد.

  حجت‌الاسلام روح‌الله باقری امام‌جمعه شهرستان پیشوا در ابتدای این مراسم اظهار کرد: دانش آموزان نخبه شهرستان پیشوا در رقابت‌های علمی منطقه و حتی کشور دارای رتبه‌ها و دستاوردهای درخشانی بوده‌اند که این درخشش‌ها زمینه‌ای برای حضور و پیشرفت در مقاطع بالاتر است.

  وی ضمن تأکید بر اهمیت تأثیر خانواده در پیشرفت فرزندان افزود: خانواده در این مسیر بسیار حائز اهمیت است و دانش‌آموز با کمک خانواده می‌تواند در این راه پیشرفت کند؛ مهم‌ترین عامل تأثیر خانواده در آموزش فرزندان، نگرش والدین به یادگیری و دانایی است.

  امام‌جمعه پیشوا ادامه داد: وقتی پدر و مادر در حرف و عمل به دانایی احترام بگذارند و وقتی یادگیری به معنای واقعی برای آنان ارزشمند باشد خودبه‌خود رفتارهای آنان در مواجهه با مسائل فکری و تحصیلی فرزندانشان بسیار متفاوت خواهد بود.

  سید حسین اشرفی مدیر طرح بنیاد نخبگان کرامت امام رضا (ع) در رابطه با این طرح تصریح کرد: در این کانون کار خواسته‌ای ویژه‌ای وجود دارد و دانش آموزان به مدت ۶ سال از آغاز پایه اول متوسطه با این کانون همراه هستند و هدف اصلی این بنیاد هدایت و رشد نوجوانان است.

  وی در ادامه تأکید کرد: در کشور، ۹۰ کانون برای این طرح وجود دارد که کانون شماره ۴۴ و ۴۵ برای خواهران و برادران در شهرستان پیشوا است؛ این کانون در شهرستان پیشوا، صرفاً به دنبال جذب نخبگان علمی نیست و در همه زمینه‌ها و جایگاه‌ها و رده‌ها پذیرای دانش آموزان نخبه است.

  مدیر طرح بنیاد نخبگان کرامت اذعان داشت: در این کانون ستادی مبتنی برجذب جوانان در مباحث علمی و تربیتی شکل‌گرفته است که به دنبال هدایت تحصیلی دانش آموزان نخبه است . کلاس‌ها متشکل از گروه‌های ۱۰ تا ۱۵ نفره است که هر کلاس دارای یک مربی باتجربه است.

  اشرفی افزود: تمامی مربیان این کانون از نخبگان شهرستان هستند و در طی این ۶ سال فعالیت دانش‌آموز در کانون، همراه آن‌ها هستند؛ ضمن اینکه در طی دوره آموزشی، هر ۳ هفته یک اردوی تفریحی برگزار خواهد شد.

  وی در پایان خاطرنشان کرد: در طی این مدت کارگاه‌های آموزشی در دانشگاه‌های برتر کشور برگزار خواهد شد که در این کارگاه‌ها، کارگروه‌هایی تشکیل می‌شود و دانش آموزان با دانشجویان نخبه دانشگاه‌ها تعامل خواهند داشت؛ در راستای سنجش سطح پیشرفت دانش آموزان نیز، آزمون‌هایی به‌صورت ماهانه برگزار می‌شود.

  در پایان این همایش نیز از دانش آموزان نخبه شهرستان و دانش آموزان دارای رتبه کمتر از ۴۰ در مسابقات علمی کشور تجلیل شد.

  ۹۹۸ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای