امروز : پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۷ شهریور, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۱:۰۲ | تعداد بازدید : 12346 نفر | امتیاز خبر :
 • تجلیل از برترین های بسیج شهرستان پیشوا در جشنواره مالک اشتر

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ گسترش روزافزون رده ها و قشرهای بسیج و فعالیت بسیار خوب اغلب پایگاه ها و حوزه های مقاومت در جذب حداکثری افراد و اجرای برنامه های ...

  تجلیل از برترین های بسیج شهرستان پیشوا در جشنواره مالک اشتر

  برترین های بسیج و سپاه و ائمه جماعات مساجد پیشوا در جشنواره مالک اشتر این شهرستان تجلیل شدند.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ گسترش روزافزون رده ها و قشرهای بسیج و فعالیت بسیار خوب اغلب پایگاه ها و حوزه های مقاومت در جذب حداکثری افراد و اجرای برنامه های تدوین شده امروز به صورت فراگیر در کشور وجود دارد؛ بدین منظور سازمان بسیج مستضعفین هر ساله اقدام به برگزاری جشنواره ای با عنوان “مالک اشتر” برای ارزیابی عملکرد پایگاه ها و رده های مختلف بسیج و انتخاب بهترین ها می کند.

  در شهرستان پیشوا نیز همایش تقدیر از برترین‌های سپاه شهرستان پیشوا در قالب جشنواره مالک اشتر شب گذشته با حضور امام جمعه ،فرماندار،فرمانده ناحیه مقاومت حضرت جعفربن موسی الکاظم(ع) برگزار شد.

  در این مراسم از برترین های بسیج و سپاه و ائمه جماعات مساجد شهرستان پیشوا تقدیر به عمل آمد.

  فرمانده ناحیه مقاومت حضرت جعفربن موسی الکاظم ع شهرستان پیشوا  در جمع برگزیدگان جشنواره مالک اشتر، مسجد محوری وتوجه ویژه به نقش و جایگاه مسجد در اجرای برنامه های فرهنگی را از اولویتهای مهم سپاه شهرستان پیشوا دانست وگفت: یکی از علل افزایش آسیب های اجتماعی فاصله گرفتن از مسجد بعنوان کانون اتصال قشرهای مختلف است .
  سرهنگ سلطانی افزود: حفظ وحراست از انقلاب ولایت وارزشهای انقلاب را از مهمترین ماموریتهای سپاه پاسداران  است و امروز دشمنان بخاطر همین ماموریت مهم سپاه است که این نهاد انقلابی را مورد هجمه قرار میدهند.

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای