امروز : یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 10 ژانویه, 2021 | ساعت انتشار خبر : 22:07 | تعداد بازدید : 4473 نفر | امتیاز خبر :
 • تجلیل از اعضا طرح آمران سلامت و خادمان حسینی جوانان هلال پیشوا

  طی مراسمی از اعضای طرح آمران سلامت و خادمان حسینی جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان پیشوا تجلیل شد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا , در مراسمی با حضور انصاری سرپرست جمعیت هلال‌احمر شهرستان ...

  طی مراسمی از اعضای طرح آمران سلامت و خادمان حسینی جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان پیشوا تجلیل شد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا , در مراسمی با حضور انصاری سرپرست جمعیت هلال‌احمر شهرستان پیشوا از اعضای جوانان فعال در طرح‌های خادمان حسینی و امران سلامت تجلیل و قدردانی شد.

  انصاری سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان پیشوا در این مراسم اظهار داشت : برخود فرض دانستم در روزهایی که همه درگیر شیوع ویروسی کرونا هستند، اعضای جوانان با روحیه ایثارگرانه و فداکارانه خود بدون هیچ چشم داشتی و در راستای اهداف بشردوستانه و مشارکت فعال آنها در راستای جلوگیری و پیشگیری از به خطر افتادن جان همشهریان خود و حفظ سلامتی عمومی جامعه با حضور در مناطق پرتردد شهرستان طرح آمران سلامت و در ایام عزاداری در تکایا طرح خادمان حسینی را اجرا کردند.

  وی افزود: مجدداً از همه اعضای جوانان مشارکت کننده در طرح آمران سلامت به جهت تأثیرگذاری و زنده نگه داشتن فریضه مقدس امر به معروف و نهی از منکر در راستای مقابله با ویروس کرونا قدردانی کرده و از خداوند متعال برای شما عاقبت به خیری و موفقیت روز افزون همراه با سلامتی و نشاط آرزومندم.

  در پایان مهران خواه مسئول امور جوانان در این مراسم بیان کرد: در اجرای طرح خادمان حسینی ۲۵ نفر و طرح آمران سلامت ۵ پست با حضور ۱۵ نفر اجرا شد.

  انتهای پیام/*


  http://nedayepishva.com/?p=68397&preview=true لینک کوتاه

   38 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای