امروز : یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۲۱ اردیبهشت, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۴:۵۶ | تعداد بازدید : 17273 نفر | امتیاز خبر :
 • تبیین مساله خروج آمریکا از برجام نشان دهنده منطق رهبری در سیاست گذاری کلان و نامگذاری یک دهه با عناوین اقتصادی

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری در خطبه های سیاسی امروز نماز جمعه پیشوا اظهار داشت: در آستانه ماه مبارک رمضان قرارداریم و فرصت مناسبی برای جدایی ...

  تبیین مساله خروج آمریکا از برجام نشان دهنده منطق رهبری در سیاست گذاری کلان و نامگذاری یک دهه با عناوین اقتصادی

  خطیب جمعه پیشوا گفت:تبیین مساله خروج آمریکا از برجام نشان داد منطق رهبر در سیاست گذاری کلان ونامگذاری یک دهه با عناوین مختلف اقتصادی منطبق بر عقل و درایت و بر محور اقتصاد است.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری در خطبه های سیاسی امروز نماز جمعه پیشوا اظهار داشت: در آستانه ماه مبارک رمضان قرارداریم و فرصت مناسبی برای جدایی از تعلقات و مبارزه با هوای نفس است ،مباره با هوای نفس بسیار سخت و دشوار است و در بعضی موارد محال است اما باید مبارزه کنیم .

  وی افزود:این ایام فرصت مناسبی برای کنار گذاشتن عادات غلط وکینه ها و دشمنی و آشتی با قران است، در این ماه هیات ها و مساجد افطاری های ساده برای پذیرایی از مهمانان خدا داشته باشند.

  باقری اظهار کرد:هر دشمنی و کینه ای را باید کنار گذاشت بجز کینه از دشمنان خدا و کسانی که به این ملت ضربه زدند هیچ گاه نباید خاموش شود و دلمان با آنها صاف نمیشود چرا که این بغض مقدس است.

  خطیب جمعه پیشوا گفت:مردم و امتی که ماه رمضان ،شعبان ، محرم و صفر دارد و مجهز به ایزار مجاهدت و تقوا باشد هیچ گاه دچار گمراهی ،ذلت و اسیر دشمنی و اختلاف نمیشود.

  وی در خصوص خروج امریکا از برجام بیان نمود:تبیین مساله خروج امریکا از برجام نشان داد منطق رهبر در سیاست گذاری کلان ونامگذاری یک دهه با عناوین مختلف اقتصادی منطبق بر عقل و درایت و بر محور اقتصاد است.

   باقری در ادامه افزود:رهبری هوشیار و با درایت دست دشمن را خوانده است وعناوین اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید داخلی اگر با حمایت قوه مجریه و مقننه همراه بود هیچگاه وضعیت مملکت اینگونه اسفبار نمی شد و ۸۰میلیون جمعیت ایرانی منتظر حرفهای دیوانه ای مثل ترامپ نمی ماند؛ ترامپ و امثال آن نمی تواند به این ملت زور بگوید.

  وی تاکید کرد:ضعف از خود ما است و دشمنی دشمنان سر جای خودش است و این وضعیت نشان داد که دشمنان هیچ گاه قابل اعتماد نیستند ؛ بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری هیچگاه نباید فریب لبخند دشمنان را بخوریم.

  امام جمعه پیشوا گفت:امروز تنها فایده برجام برای جمهوری اسلامی ایران آگاهی و فهم سیاسیون در خصوص عدم اعتماد به دشمنان خارجی و در راس آنها آمریکا است.

  باقری با اشاره به اقدامات ترامپ و هم دستان آنها در اروپا برای براندازی نظام جمهوری اسلامی بیان نمود:برجام باعث شد در بسیاری از قسمتها ضربه بخوریم ، به ملت ایران جسارت های فراوانی شدو در این مدت برای براندازی نظام جمهوری اسلامی تمام تلاش خود را به کار بستند.

  وی افزود: اصلی ترین هدف آنها ایجاد شکاف و اختلافات داخلی بین مردم ایران بود و تهدید نظامی زمانی تاثیر گذار است که بین توده های مختلف مردم اختلاف وجود داشته باشد.

  خطیب جمعه پیشوا تاکید کرد:مردم باید انسجام و وحدت خود را حفظ کنند و همان طور که در این چند سال ملاحضه نمودیم بزرگترین خطر این است که پاسخگویی در برابر اربده های دشمنان مخالف و موافق داشته باشد.

  باقری در پایان بزرگترین سرمایه کشور را انسجام دانست و گفت:خروج از برجام دربردارنده این پیام است که ملت ایران همراه و همگام با دولت و گوش به فرمان مقام معظم رهبری در حمایت از کالای ایرانی و مبارزه با قاچاق کالا و فساد در تمام زمینه ها ،کشور را بسازند./انتهای پیام

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای