امروز : پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 18 آگوست, 2019 | ساعت انتشار خبر : 18:25 | تعداد بازدید : 6454 نفر | امتیاز خبر :
 • تبلیغ واقعی رسیدگی بیشتر به مسائل مردمی است

  مدیرکل تبلیغات استان تهران گفت: تبلیغ درست رسیدگی بیشتر به مسائل مردمی است. به گزارش ندای پیشوا: حجت الاسلام سهرابی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران در مراسمی در حرم مطهر جعفربن موسی(ع) بمناسبت ...

  مدیرکل تبلیغات استان تهران گفت: تبلیغ درست رسیدگی بیشتر به مسائل مردمی است.

  به گزارش ندای پیشوا: حجت الاسلام سهرابی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران در مراسمی در حرم مطهر جعفربن موسی(ع) بمناسبت تغییر مسئولان روسای ادارت تبلیغات اسلامی حوزه جنوبشرق استان تهران گفت: تبلیغ در دستگاه تبلیغی ما امروز در ذهن ما و سابقه تاریخی تبلیغی ما از این جا شروع می شود ما برای رفع مشکلات مردم کار می کنیم و سعی می کنیم در این مورد تمرکز کنیم تا مردم در دارایی های امنیتی و اعتقادی خود ایمان قلبی پیدا کنند.

   

   

  وی افزود: طراحی عملیات تبلیغی و اجرای عملیات تبلیغ در ذهن ما از این جا آغاز می‌شود که مردم چه چیزی را نمی‌دانند، چه رفتارهایی در زندگی مردم نیست، چه عقاید درست و اشتباهی در ذهن مردم وجود دارد.

  سهرابی گفت: در تبلیغ دین باید وارد کار فرهنگی و تبلیغی شویم و اولین موردی که در صحنه، مخاطب و فرهنگ مشاهده می کنیم ضعف‌ها، آسیب‌ها و کاستی‌ها و نداشته‌های مخاطب است.

  وی افزود: رهبران ما از دارایی‌ها و سرمایه‌های مردم شروع کردند از ایمان‌های بالفعل که در مردم وجود دارد که همیشه نگاه به عموم مردم مثبت بوده است و به مردم امیدوار هستند.

  ۷۷۰ total views, 4 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای