امروز : دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 18 دسامبر, 2012 | ساعت انتشار خبر : 13:19 | تعداد بازدید : 654 نفر | امتیاز خبر :
 • تبرئه عوامل دخیل در درگیری های ۸۸ با هدف تخریب انتخابات ۹۲

   سانسورچی های 88 این روزها در پی سیاسی جلوه دادن برخورد ها با عوامل درگیری های آن ایام هستند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ندای پیشوا، از جمله نکته های مهمی که مقام معظم ...

   سانسورچی های ۸۸ این روزها در پی سیاسی جلوه دادن برخورد ها با عوامل درگیری های آن ایام هستند.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ندای پیشوا، از جمله نکته های مهمی که مقام معظم رهبری در خصوص فتنه ۸۸ و درگیری های آن بیان کردند،بحث واکسینه شده نظام و انقلاب توسط این جریان بود.

  در کنار این سخن ارزشمند و پر محتوا می توان یکی از ابعاد آن را افزوده شدن تجربه غالب عوامل موثر و نخبگان نظام در شناسایی رویکرد عناصر معاند که زمینه هایی را برای ایجاد درگیری و فتنه فراهم میکنند،عنوان کرد.
  از جمله فعالیت های رسانه ها و عناصر فعال در جریان فتنه،سیاسی جلوه دادن برخورد ها چه با افراد و چه گروه های دخیل در درگیری های ۸۸ بود و همواره انجام اموری چون،اقدامات مسلحانه و مدیریت تخریب اموال عمومی،ارتباط با عوامل سرویس های جاسوسی غربی،ایجاد تشکیلات و گروه های معاند از سوی ایشان و در عین حال کشتن مردم بیگناه در راستای پروژه شهید سازی برای فتنه از سوی ایشان با سانسور مواجه می شد.
  در همین راستا “مجرم سیاسی” خواندن ایشان بجای مجرم امنیتی قلمداد کردن شان،از جمله مواردی بود که قابل اشاره است.
  آنچه مد نظر است خودنمایی و دامن زدن به چنین محورهایی،چند ماه قبل از انتخابات آینده از سوی برخی جریان های رسانه ای و روزنامه های اجاره ای منتسب به جریان اصلاحات است که مبنای راه اندازی ایشان تاثیرگذاری در انتخابات ۹۲ است.
  یکی از این روزنامه ها در مقاله ای چنین می نویسد«مساله تعریف جرم سیاسی و رعایت اجرای آن یکی از شئون اصلی دموکراسی و مردم سالاری است که در اصل ۱۶۸ قانون اساسی آمده و بر آن تاکید شده است. اکنون از تاریخ تصویب قانون اساسی جمهوری اسلامی به عنوان میثاق ملی مردم و حکومت نزدیک به سی و چهار سال می‏گذرد و البته جای تامل دارد که چنین اصل مهمی هنوز در قوانین جاری ما تعریف و اجرا نشده است. … بدون تعریف جرم سیاسی متهم باید در چارچوب قوانین و ضوابط دیگری که چندان با حوزه کاری او همخوانی ندارد تحت پیگرد قرار گیرد و این برخلاف اصول قانون اساسی است.»
  مهمترین نکته ای که در چنین متنی خودنمایی میکند این است که عنون میکند: “متهم باید در چارچوب قوانین و ضوابط دیگری که چندان با حوزه کاری او همخوانی ندارد تحت پیگرد قرار گیرد”.
  نویسنده این مقاله سعی دارد خیلی محترمانه مبنای مطالب مذکور را مطرح کند و با ادبیاتی عوام فریب بر خلاف هم کیشان سابق شان که اکنون در رسانه هایی چون بی بی سی مستقیما چنین مطالبی را عنوان میکنند موضوعی خاص را مطرح کند.(منبع:رویداد)

   

   

  ۲۷۲ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای