امروز : یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 5 اکتبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 16:44 | تعداد بازدید : 13646 نفر | امتیاز خبر :
 • تبدیل هفت کیلومتر شبکه سیم مسی برق به کابل خود نگهدار طی سال جاری در پیشوا

  رئیس اداره برق منطقه پیشوا از تبدیل هفت کیلومتر شبکه سیم مسی به کابل خود نگهدار دارای عایق در سال جاری خبر داد. به گزارش ندای پیشوا؛ اسماعیل فرجی اظهار کرد: در حال ...

  رئیس اداره برق منطقه پیشوا از تبدیل هفت کیلومتر شبکه سیم مسی به کابل خود نگهدار دارای عایق در سال جاری خبر داد.

  به گزارش ندای پیشوا؛ اسماعیل فرجی اظهار کرد: در حال حاضر ۱۰ مرکز مولد برق در شهرستان وجود دارد که در راستای اجرایی شدن مباحث پدافند غیرعامل و بررسی وضعیت مولدهای برق اضطراری دستگاه های اجرایی اقدامات لازم انجام شده و جاهایی که مشکل داشتند به زودی اصلاح خواهند کرد.

  رئیس اداره برق منطقه پیشوا افزود: در سال جاری ۷ کیلومتر شبکه سیم مسی به کابل خود نگه دار دارای عایق تبدیل شده که بخش اعظمی از آسیب های ناشی از بروز بلایای طبیعی و انسانی را کاهش می دهد.

  فرجی تصریح کرد: حدود ۶۵۰۰ متر شبکه سیمی نیز شناسایی شده که عملیات تعویض آن به محض اختصاص اعتبار لازم وارد فاز اجرایی خواهد شد.

  رئیس اداره برق منطقه پیشوا بیان کرد: در سال گذشته به منظور ارتقای قابلیت اطمینان شبکه و با هدف جلوگیری از قطعی آب، ۳ کیلومتر شبکه فشار قوی برق ایجاد شده است.

  وی افزود: در زمینه تولید برق از انرژی خورشیدی نیز با توجه به افزایش قیمت دلار و گران شدن تجهیزات، تاحدودی با افت تقاضا در این حوزه مواجه هستیم که البته با ورود دهیاری ها و برخی ادارات می توان از این ظرفیت شهرستان بهره مطلوب برد.

  تبدیل هفت کیلومتر شبکه سیم مسی برق به کابل خود نگهدار طی سال جاری در پیشوا

  تبدیل هفت کیلومتر شبکه سیم مسی برق به کابل خود نگهدار طی سال جاری در پیشوا

  ۲۳۷ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای