امروز : جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 12 دسامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 14:03 | تعداد بازدید : 7618 نفر | امتیاز خبر :
 • تاکید استاندار تهران بر خروج شهرک صنعتی پیشوا از قانون محدودیت استقرار صنایع در شعاع ۱۲۰ کیلومتری

  استاندار تهران با اشاره به لزوم حمایت از فعالیت صنایع بر ضرورت خروج شهرک صنعتی پیشوا از قانون محدودیت استقرار صنایع در شعاع ۱۲۰ کیلومتری تأکید کرد. به گزارش ندای پیشوا: انوشیروان محسنی ...

  استاندار تهران با اشاره به لزوم حمایت از فعالیت صنایع بر ضرورت خروج شهرک صنعتی پیشوا از قانون محدودیت استقرار صنایع در شعاع ۱۲۰ کیلومتری تأکید کرد.

  به گزارش ندای پیشوا: انوشیروان محسنی بندپی در جلسه شورای اداری شهرستان پیشوا با اشاره به مشکلات شهرک‌های صنعتی اظهار داشت: مهم‌ترین مشکل شهرک‌های صنعتی استان تهران قانون محدودیت استقرار صنایع در شعاع ۱۲۰ کیلومتری می باشد.

  وی ادامه داد: هم اکنون شهرک‌های صنعتی گرمسار با وجود اینکه ۷۰ کیلومتر با تهران فاصله دارد ولی از این محدودیت معاف است و برخی از استان‌ها نیز در این حوزه از معافیت برخوردارند و تنها راه نجات شهرک‌های صنعتی استان تهران، خارج شدن از قانون شعاع ۱۲۰ کیلومتری است تا با ارائه مشوق‌های لازم صاحبان صنایع به استقرار در این شهرک‌ها ترغیب شوند.

  استاندار تهران سپس تصریح کرد: در استان تهران با مکاتبه با رئیس سازمان محیط زیست و استدلال کارشناسی در مورد شهرک صنعتی پیشوا دلایل لازم جهت خارج شدن شهرک صنعتی پیشوا از قانون محدودیت استقرار صنایع در شعاع ۱۲۰ کیلومتری مطرح شد.

  محسنی بندپی همچنین خاطرنشان کرد: با ۷ دلیل استدلال کردیم که شهرک صنعتی پیشوا باید از شعاع ۱۲۰ کیلومتری خارج شود و پیگیر این موضوع هستیم تا مشکلات صاحبان صنایع در این شهرک مرتفع شود.

   590 total views,  4 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای