امروز : سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 21 فوریه, 2021 | ساعت انتشار خبر : 14:30 | تعداد بازدید : 559 نفر | امتیاز خبر :
 • تامین مواد اولیه مهمترین مشکل واحدهای صنعتی پیشوا

  فرماندار پیشوا گفت: مهمترین مشکل واحدهای صنعتی پیشوا تامین مواد اولیه است. به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا, حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا به همراه کردستانی معاون برنامه‌ریزی و اداری‌ مالی فرمانداری، رئیس اداره ...

  فرماندار پیشوا گفت: مهمترین مشکل واحدهای صنعتی پیشوا تامین مواد اولیه است.

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا, حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا به همراه کردستانی معاون برنامه‌ریزی و اداری‌ مالی فرمانداری، رئیس اداره صمت و مسئول حراست فرمانداری از واحد تولیدی خاور صنعت هما بازدید و مشکلات آن را بررسی کرد.

  فرماندار پیشوا در این دیدار اظهار داشت: فعالیت این واحد صنعتی با ظرفیت تولید ۱۶۲۰۰ تن و اشتغال ۳۰۰ نفر یک ظرفیت مهم برای شهرستان و استان تهران محسوب می‌شود.

  وی افزود: به منظور تقویت این واحد صنعتی و دیگر صنایع شهرستان و حمایت از قشر کارگری، اختیارات و ظرفیت‌های منطقه‌ای و فراشهرستانی را به کار می‌گیریم تا شاهد رفع موانع موجود باشیم.

  فرماندار پیشوا تصریح کرد: پرداختن به امر تولید و اشتغال در شرایط کنونی، کار مجاهدانه‌ای است و وظیفه ماست که در کنار تولیدکنندگان و همراه با آنان پیگیر امور باشیم.

  وی گفت: تامین مواد اولیه و سرمایه در گردش از جمله مشکلات پیش روی این واحد صنعتی است که از طریق مسئولان مربوطه پیگیری‌های لازم را صورت می‌دهیم.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=69109&preview=true لینک کوتاه

   88 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای