امروز : یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 5 فوریه, 2014 | ساعت انتشار خبر : 15:02 | تعداد بازدید : 960 نفر | امتیاز خبر :
 • علیرغم تایید اداره ارشاد ، هلال احمر زندانی کردن هنرمندان را تکذیب کرد

  علیرغم  تایید اداره ارشاد پیشوا ،سرپرست جمعیت هلال احمر پیشوا خبر زندانی کردن هنرمندان نمایش سوپ سنگ در سالن هلال احمر را تکذیب کرد. به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، حمیدرضا تاجیک سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان ...

  علیرغم  تایید اداره ارشاد پیشوا ،سرپرست جمعیت هلال احمر پیشوا خبر زندانی کردن هنرمندان نمایش سوپ سنگ در سالن هلال احمر را تکذیب کرد.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، حمیدرضا تاجیک سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان پیشوا در گفتگو با خبرنگار ندای پیشوا خبر زندانی کردن هنرمندان نمایش سوپ سنگ در سالن هلال احمر را تکذیب کرد.

  سرپرست هلال احمر پیشوا در توضیح چگونگی این ماجرا گفت :سالن هلال احمر پیشوا یک درب از داخل اداره هلال احمر و یک در از بیرون اداره دارد . این که پرسنل هلال احمر درب بیرونی را بسته اند واقعیت دارد اما درب داخلی اداره باز بود و هنرمندان می توانستند رفت و آمد کنند.

  وی افزود :بنده آن روز در اداره حضور نداشتم اما چنین چیزی امکان ندارد که حراست هلال احمر درب سالن را ببندد و اجازه خروج هنرمندان را ندهد.

  تاجیک تصریح کرد :حراست اداره هلال احمر هنگام خروج هنرمندان از سالن ، ضمن گوشزد این نکته که مسئولیت نظافت سالن با گروه نمایشی است به هنرمندان گفته است که ابتدا سالن را تمیز کنید بعد وسایل خود را خارج کنید در واقع حراست تنها از خارج کردن وسایل جلوگیری کرده است.

  وی افزود :در نهایت با وساطت معاون امداد هلال احمر پیشوا و و با دریافت یک کارت شناسایی جهت تضمین تمیز کردن سالن ، هنرمندان همراه با وسایل خود از سالن خارج شدند اما دیگر برنگشتند.

  این در حالی است که رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان پیشوا در گفتگو با خبرنگار ندای پیشوا گفت :من هم اول به این خبر اعتماد نداشتم اما وقتی فیلمی که در شبکه های اجتماعی پخش شده را دیدم متوجه واقعیت مطلب شدم.

  لازم به ذکر است فیلمی از این ماجرا در اختیار اداره ارشاد است و انشاءالله فردا از طریق همین پایگاه خبری منتشر خواهد شد که امیدواریم با انتشار این فیلم واقعیت مشخص شود.

   

   760 total views,  2 views today


  ۲ نظر برای “علیرغم تایید اداره ارشاد ، هلال احمر زندانی کردن هنرمندان را تکذیب کرد”
  1. امیرم گفت:

   خوب این کارو نکرده دیگه طفلکی………. چرا رسانه ایش می کنید موضوع رو………………

  2. حامد گفت:

   Vaghean vaghti ba hnar manda ntori barkhord mishe az tarafe modire yek sazman
   b che jorati farmandar va shahrdar mian migan farhange omoomi ro bayad toopishva bala bebarim
   mardom bi farhangi ro az hamin masool ha yad migiran


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای