امروز : سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 8 آوریل, 2020 | ساعت انتشار خبر : 12:57 | تعداد بازدید : 1596 نفر | امتیاز خبر :
 • بی توجهی به طرح فاصله گذاری اجتماعی باعث اخراج اتباع از پیشوا می شود

  به گزارش خبرنگار ندای پیشوا, حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در جلسه ستاد مقابله با کرونا با تاکید بر لزوم مشارکت اتباع برای مهار بیماری کرونا در این شهرستان، اظهار کرد : ...

  به گزارش خبرنگار ندای پیشوا, حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در جلسه ستاد مقابله با کرونا با تاکید بر لزوم مشارکت اتباع برای مهار بیماری کرونا در این شهرستان، اظهار کرد : مجوز اقامت اتباع بیگانه درصورت بی‌توجهی به طرح فاصله‌گذاری اجتماعی و تکرار تخلفات، باطل و باعث طرد و اخراجشان خواهد شد.

  وی افزود: هشدارها، توصیه‌ها و محدودیت‌های اعلام شده با هدف قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا، شامل اتباع بیگانه نیز می‌‌شود و با توجه به رشد فزاینده بیماری، باید دستورالعمل‌های بهداشتی را به‌طور جدی رعایت کنند.

  رئیس شورای تامین شهرستان پیشوا با اشاره به برخورد با کسانی که این طرح را رعایت نکنند عنوان کرد : با هرگونه استنکاف از مقررات وضع شده در قالب طرح فاصله‌گذاری اجتماعی که سلامت شهروندان را به خطر اندازد، به‌شدت برخورد می‌شود.

  فرماندار پیشوا تصریح کرد : نیروی انتظامی با تمام قوا وظیفه قانونی خود در زمینه اجرای صحیح این طرح را انجام می‌دهد و هیچ مماشاتی با اخلال‌گران سلامت جامعه نخواهد داشت.

  وی ادامه داد : مجوز اقامت اتباع درصورت عدم تمکین از دستورات مرتبط با طرح فاصله‌گذاری اجتماعی و تکرار تخلفات، باطل و متخلفان از کشور طرد و اخراج خواهند شد.

   137 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای