امروز : دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 16 ژوئن, 2021 | ساعت انتشار خبر : 12:21 | تعداد بازدید : 1635 نفر | امتیاز خبر :
 • بیانیه حجت الاسلام باقری امام_جمعه پیشوا در خصوص حضور و مشارکت حداکثری در انتخابات

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، بیانیه به شرح ذیل می باشد: هموطنان عزیز این روزها در آستانه تصمیمی بزرگ برای خود و کشورمان قرار داریم سرنوشت ما به عنوان یک ملت چنان در هم ...

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، بیانیه به شرح ذیل می باشد:
  هموطنان عزیز
  این روزها در آستانه تصمیمی بزرگ برای خود و کشورمان قرار داریم سرنوشت ما به عنوان یک ملت چنان در هم تنیده است که هر تصمیم جمعی ما، نه تنها برای چهارسال بلکه برای سالهای متمادی، زندگی تک تک ما را تحت تاثیر قرار خواهد داد. امروز ایران ما از یک سو با تهدیدهای فزاینده خارجی و از سوی دیگر با مشکلات اقتصادی و معیشتی و عدم تحقق برخی از اهداف انقلاب در داخل مواجه بوده و در کنار انتخاب دولتی کارآمد برای عبور از بحران های پیش رو و ترمیم اقتصاد، بیش از همیشه به همدلی، انسجام ملی و مشارکت حداکثری نیازمندیم باید در ابتدای گام دوم انقلاب اسلامی بار دیگر نشان دهیم که مصمم تر از قبل همه با هم برای ایرانی سربلند هستیم.
  تک تک رای های ما در کنار هم به مثابه آجرهایی خواهند بود که بنای امنیت ملی ما را می سازند و ما را غیرقابل شکست می کنند و البته به تجربه هم آموخته ایم، هربار که به اتحاد این ملت بزرگ ضربه خورده، اردوگاه دشمن امیدوارتر به نتیجه بخش بودن تهدیداتش شده و شاهد افزایش فشارها و ضربه به منافع ملی بوده ایم.
  لذا با علم به دشواری ها و کاستی های فراروی ملت در حوزه اقتصاد و سیاست از ملت بزرگ ایران برای حضور حماسی و حداکثری در انتخابات ٢٨ خرداد و انتخابات دولتی استوار به پشتوانه مردمی دعوت می نمایم و به این جمله معتقدم که، ان الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیروا ما بانفسهم، و تحقق ایران قدرتمند نیازمند دولتی برخوردار از اراده ملی برای حل مشکلات اقتصادی و بالفعل نمودن آرمان های انقلاب می باشد که بتواند در جهت حل برخی مسائل مزمن، جبران عقب ماندگی ها و استفاده از ظرفیت های مغفول رقم بزند.
  ما در کنار هم راهی بس دشوار برای دستیابی به زندگی سعادتمندانه را پیموده ایم و در این راه از بذل مال و جان ابایی نداشته ایم پس با رای آگاهانه خود در انتخابات سرنوشت ساز پیش رو، با شهدایی که خون خود را تقدیم این خاک نموده اند و با مردان و زنان مبارزی که در طول تاریخ، تلاش خود برای استقلال و آزادی کشور مبذول داشته اند، پیمان می بندیم که ثابت قدم تر از همیشه این راه را ادامه دهیم.

  روح الله باقری
  امام جمعه شهرستان مقدس پیشوا
  چهارشنبه ١۴۰۰/۰٣/٢۶

  http://nedayepishva.com/?p=71702&preview=true لینک کوتاه

   185 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای