امروز : چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 1 مارس, 2020 | ساعت انتشار خبر : 13:31 | تعداد بازدید : 16943 نفر | امتیاز خبر :
 • بکارگیری ظرفیت های رسانه ای برای جلوگیری از شیوع کرونا در پیشوا

  به گزارش ندای پیشوا ، حسین عباسی فرماندار و عادل رحمانی دادستان شهرستان پیشوا با حضور در ستاد مقابله با کرونا ویروس در محل شبکه بهداشت و درمان، آخرین اقدامات صورت گرفته ...

  به گزارش ندای پیشوا ، حسین عباسی فرماندار و عادل رحمانی دادستان شهرستان پیشوا با حضور در ستاد مقابله با کرونا ویروس در محل شبکه بهداشت و درمان، آخرین اقدامات صورت گرفته برای پیشگیری از این بیماری در شهرستان را بررسی کردند.

  حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در این بازدید بیان کرد: تمامی دستگا‌ه‌های شهرستان موظف هستند به منظور پیشگیری از شیوع کرونا به کمک شبکه بهداشت‌و‌درمان بیایند.

  وی افزود: ظرفیت‌های رسانه‌ای منطقه در راستای اطلاع‌رسانی دقیق و درست و همچنین آموزش‌های لازم به مردم به کار گرفته شده‌اند.

  عادل رحمانی دادستان پیشوا نیز در این بازدید گفت: مجموعه قضایی آمادگی لازم را جهت برخوردهای قانونی با محتکران اقلام بهداشتی دارد و در صورت مشاهده به‌صورت جدی برخورد می‌شود.

  امینی رئیس شبکه بهداشت و درمان نیز ضمن تشریح اقدامات صورت گرفته این مرکز، بیان داشت: آموزش‌های شهروندی، ضدعفونی و گندزدایی مدارس، تعدادی از مساجد، تاکسی‌ها و دیگر اماکن عمومی انجام شده است و بقیه نیز در دست اقدام است.

   318 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای