امروز : سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 11 آوریل, 2014 | ساعت انتشار خبر : 15:40 | تعداد بازدید : 671 نفر | امتیاز خبر :
 • به کودکان خود نماز را به صورت تصویری آموزش دهید + دانلود نرم افزار

  با استفاده از این نرم افزار Namaz Learning می توانید به صورت تصویری و کامل اعمال مرتبط با وضو گرفتن، نماز یومیه و مستحبات نماز را به کودکان خود آموزش دهید. به گزارش پایگاه ...

  با استفاده از این نرم افزار Namaz Learning می توانید به صورت تصویری و کامل اعمال مرتبط با وضو گرفتن، نماز یومیه و مستحبات نماز را به کودکان خود آموزش دهید.
  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، نماز یکی از بهترین راه های برقراری ارتباط با خداوند است و دارای مراحل مختلفی است که شاید آموزش آن ها به کودکان ساده نباشد. بهترین روش یادگیری برای کودکان و نوجوانان استفاده از روش های تصویری است، نرم افزار “آموزش نماز” می تواند به پدرها و مادرها کمک کند تا به آسانی و به صورت دقیق احکام و موارد مرتبط با نماز را به کودکان خود بیاموزند. برنامه معرفی شده ابتدا آموزش خود را از وضو گرفتن شروع می کند و سپس به ترتیب مراحل انجام نماز یومیه و مستحبات مرتبط را توضیح می دهد. در ضمن احکام و مستحبات موجود در نماز به صورت کامل و با زبانی ساده توضیح داده شده است. دریچه یشنهاد می کند برای آموزش نماز و احکام آن به کودکانتان از این نرم افزار Namaz Learning استفاده کنید.

   
  برای دانلود نرم افزار اینجا کلیک کنید
  قابل اجرا در اندروید ۲٫۱ و بالاتر
  حجم نرم افزار: ۱٫۶ مگابایت
  منبع:باشگاه خبرنگاران

   198 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای