امروز : چهارشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 7 فوریه, 2018 | ساعت انتشار خبر : 10:53 | تعداد بازدید : 5409 نفر | امتیاز خبر :
 • تا آخرین قطره خون خود برای برقراری امنیت تلاش میکنیم

  به گزارش پايگاه خبري نداي پيشوا؛سردار ناظری فرمانده انتظامی شرق استان تهران در مراسم صبحگاه مشترک نیروی انتظامی که با حضور نیروهای نظامی و انتظامی و برخی از مسئولین در ستاد فرماندهی ...

  تا آخرین قطره خون خود برای برقراری امنیت تلاش میکنیم

  فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: به مردم قول می دهیم که تا آخرین قطره خون خود در راستای برقراری نظم و امنیت و آرامش مردم با اقتدار توئم با مروت و جوانمردی خواهیم ایستاد و اجازه کوچکترین تحرکی را به احدی که بخواهد خللی در ایجاد امنیت کند نمی دهیم.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛سردار ناظری فرمانده انتظامی شرق استان تهران در مراسم صبحگاه مشترک نیروی انتظامی که با حضور نیروهای نظامی و انتظامی و برخی از مسئولین در ستاد فرماندهی یگان ویژه شرق استان تهران برگزار شد بیان کرد: وقتی به سال های بعد از انقلاب اسلامی می اندازیم شاهد هستیم که سراسر افتخار است.

  وی خاطر نشان کرد: ایام دهه فجر مردم ما را از زیر یوق ستمکاران رهایی بخشید و روز آزادی مردم ما بوده است.

  فرمانده انتظامی شرق استان تهران بیان کرد: آن نهال امروز به درخت تنومندی تبدیل شده است که هیچ گردبادی آن را تکان نخواهد داد و نیروی انتظامی نیز امروز به بلوغ و توانمندی رسیده است که هیچ طوفانی کوچکترین تاثیری در اقتدار آن نخواهد داشت.

  سردار ناظری تصریح کرد: نیروی انتظامی امروز به مرحله ای از بلوغ خود رسیده است که هیچ فتنه گری در این نظام مقدسی جمهوری اسلامی قادر نیست خدشه ای به امنیت این کشور وارد کند.

  وی با بیان اینکه حرکت اخیر اغتشاشگران یک غبار بود، گفت: نیروی انتظامی با همکاری همکاران خود در سپاه و بسیج و حضور با بصیرت مردم مشت محکمی بر دهان منافقین و معاندین و منحرفان زدند.

  فرمانده انتظامی شرق استان تهران افزود: این حرکت ها حتماً اراده مردم و نیروهای انتظامی را قوی تر خواهد کرد، نیروی انتظامی برگ افتخار دیگری در پرونده خود رقم زد.

  سردار ناظری اظهار داشت: در آستانه دهه مبارک فجر دشمنان ما خوابهای باطلی را دیده بودند برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ولی غافل از آنکه توطئه های آنها تعبیر نشده و نخواهد شد و به یاری خدا با رهبری های به حق رهبر معظم انقلاب اسلامی کوچکترین خدشه ای به نظام مقدس جمهوری اسلامی وارد نخواهد شد.

  وی تصریح کرد: به مردم قول می دهیم که تا آخرین قطره خونمان در راستای برقراری نظم و امنیت و آرامش مردم با اقتدار توئم با مروت و جوانمردی خواهیم ایستاد و اجازه کوچکترین تحرکی را به احدی که بخواهد خللی در ایجاد امنیت کند نمی دهیم.

   974 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای