امروز : پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 2 جولای, 2020 | ساعت انتشار خبر : 20:29 | تعداد بازدید : 1325 نفر | امتیاز خبر :
 • بهسازی تابلوهای خیابانها و معابر سطح شهر پیشوا

    رئیس شورای اسلامی شهر پیشواگفت: اولویت نامگذاری به نام شهدا خصوصا نام شهدایی که قبلا در نامگذاری معابر مورد استفاده قرار نگرفته بود در حال پیگیری است/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا؛ احمد ...

   

  رئیس شورای اسلامی شهر پیشواگفت: اولویت نامگذاری به نام شهدا خصوصا نام شهدایی که قبلا در نامگذاری معابر مورد استفاده قرار نگرفته بود در حال پیگیری است/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا؛ احمد قمی رئیس شورای اسلامی شهر پیشوا در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بر اساس نمایان سازی هویت شهری و تجمیع اسامی معابر، فاز اول بهسازی تابلوهای معابری شهری در دستور کار شهرداری قرار گرفته است.

  وی افزود: بهسازی و هرگونه نام گذاری تابلوهای معابر شهری طبق مصوبه کمیته نامگذاری که متشکل از اعضای شورای شهر، نماینده فرمانداری، ریاست بنیاد شهید، ریاست اداره پست میباشد، با اتکا به مسائل فرهنگی، مذهبی، اجتماعی، قومی و محله ای صورت می گیرد.

  قمی گفت: از زمان نصب تابلوها سال ها میگذرد که در طول زمان دستخوش تغییرات ناخواسته شده است و این تغییرات مشکلات زیادی را برای شهروندان و سردرگمی برای ارسال مرسولات پستی ایجاد کرده بود که در سال جدید بطور مستمر سه جلسه با حضور اعضای کمیته با هدف بهسازی، تجمیع اسامی با حفظ و نامگذاری جدید اسامی نام شهدا و سهولت در دسترسی برگزار شد.

  رئیس شورای اسلامی شهر پیشوا تصریح کرد:در فاز نخست با تصمیم و مصوبه اعضای کمیته کوچه های بلوار رسالت، کوچه های استقلال خیابان ۱۵ خرداد، کوچه های خیابان آزادگان، کوچه های خیابان جهاد، کوچه های محله بهشت دست خوش تغییرات شد و مصوبات این کمیته پس از تائید کمیته انطباق فرمانداری شهرستان به شهرداری ابلاغ شد.

  رئیس پارلمان شهری پیشوا به خبر های منتشر شده در خبرگزاری ها مبنی حذف نام شهدا از تابلوهای شهری، اشاره و بیان کرد: حفظ نام و یاد شهدا از خط قرمز های مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر پیشوا است و در این رابطه نه تنها نامی از شهدا حذف نشده بلکه نام شهدایی همچون سردار حاج قاسم سلیمانی، شهید والامقام محمود شفیعی و جانباز شهید عبدالرضا خوانساری، شهید علی جعفری، شهید محمد رضا احسان طلب، شهید سید ابراهیم طباطبایی، شهید پنجعلی اسد نژاد، شهیدمحمد علی شیرازی، شهید احمد شاهسون، شهید خلیل نبیان ، شهید مصطفی عباسی به نام های معابر پیشوا افزوده شد و در جلسات آتی کوچه های بیشتری به نام شهدا مزین می شود.

  قمی افزود: با توجه به پیشنهاد ریاست اداره پست مبنی بر تجمیع اسامی بمنظور سهولت در ارسال مرسولات پستی کوچه های بلوار رسالت ۱ تا ۲۲، کوچه های استقلال از ۱ تا ۱۰ و آزادگان از ۱ تا ۱۷ زیر اسامی شهدا روی تابلوها نوشته شده است .

  وی ادامه داد: همیشه تغییر نام یا بازنام‌گذاری معابر و میادین تبعاتی در جامعه نسبت به نام‌گذاری اولیه آن دارد، مخصوصا موضوع حذف نام شهدا که از حساسیت خاصی در شهروندان و رسانه های جمعی دارد بر اعضای شورای اسلامی شهر، شهرداری و مجموعه مدیریت شهرستان پوشیده نیست و همیشه خود را مدیون شهدا می دانیم و با توجه به این مهم، هویت بخشیدن به خیابانها و معابر شهری را براساس اولویت نامگذاری به نام شهدا می دانیم.

  http://nedayepishva.com/?p=63673&preview=true لینک کوتاه

  انتهای پیام/*

  ۷۲ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای