امروز : دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 12 دسامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 14:08 | تعداد بازدید : 8849 نفر | امتیاز خبر :
 • بهره برداری ازگلخانه ۲۰ هکتاری و بازدید از کارخانه شیر در پیشوا

  بهره برداری از گلخانه ۲۰ هکتاری پیشوا و بازدید از کارخانه در حال احداث شیر در این شهرستان با حضور استاندار تهران صورت گرفت. به گزارش ندای پیشوا: پیش از ظهر امروز با ...

  بهره برداری از گلخانه ۲۰ هکتاری پیشوا و بازدید از کارخانه در حال احداث شیر در این شهرستان با حضور استاندار تهران صورت گرفت.

  به گزارش ندای پیشوا: پیش از ظهر امروز با حضور انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران، فرماندار و مسئولان شهرستان پیشوا گلخانه ۲۰ هکتاری پیشوا به بهره برداری رسید و استاندار تهران از کارخانه در حال احداث شیر در پیشوا بازدید به عمل آورد.

  بر اساس این گزارش، این گلخانه صورت مستقیم برای ۱۰۰ نفر و به‌ صورت غیر مستقیم برای ۲۰۰ نفر ایجاد اشتغال می‌کند.

  گفتنی است که اعتبار صرف شده برای این پروژه حدود ۲۰ میلیارد تومان است.

  استاندار تهران در ادامه سفر یکروزه خود به پیشوا از کارخانه در حال احداث شیر در پیشوا نیز بازدید کرد.

  بر اساس این گزارش این کارخانه شیر در صورت راه‌اندازی بزرگترین کارخانه تولید شیرخشک خاورمیانه است و علاوه بر شیر خشک، کره پاستوریزه و خامه نیز تولید خواهد کرد.

  گفتنی است که این پروژه با اعتبار ۲۲۰ میلیارد تومان در حال انجام است و برای ۳۸۰ نفر ایجاد اشتغال می‌کند و این کارخانه در زمینی به مساحت ۶ هکتار و بنای حدود ۲۳ هزار مترمربع در روستای چالتاسیان شهرستان پیشوا در حال احداث است‌.

  لازم به ذکر است که ظرفیت تولید سالانه این کارخانه، ۳۵۰۰ تن شیرخشک پرچرب، ۲۶۰۰۰ تن شیرخشک کم‌چرب، ۷۵۰۰ تن کره پاستوریزه و ۸۱۰۰ تن خامه است.

  ۳۷۸ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای