امروز : چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 28 مه, 2020 | ساعت انتشار خبر : 19:16 | تعداد بازدید : 2372 نفر | امتیاز خبر :
 • بهره‌گیری از ظرفیت‌ جوانان زمینه‌ساز تحول در کشور است

  فرمانده سپاه ناحیه ۱۵ خرداد شهرستان قرچک با اشاره به ظرفیت جوانان در مسیر توسعه کشور گفت: در شرایط امروز کشور تنها کلمه‌ای که ما را به اوج اقتدار و پیروزی می‌رساند ...

  فرمانده سپاه ناحیه ۱۵ خرداد شهرستان قرچک با اشاره به ظرفیت جوانان در مسیر توسعه کشور گفت: در شرایط امروز کشور تنها کلمه‌ای که ما را به اوج اقتدار و پیروزی می‌رساند «جوان‌گرایی» است/

  سرهنگ صمد سلطانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ندای پیشوا، اظهار کرد: امروز که جمهوری اسلامی ایران مظهر و نماد پایداری و مقاومت است، تداوم شعله جنگ نرم و تهاجم فرهنگی دشمن از جرقه بمب‌افکن‌های بیگانگان در دهه‌های ۵۰ و ۶۰ عبور کرده است و به مرز انفجار رسیده است.

  وی سپس با اشاره به ظرفیت جوانان در توسعه و آبادانی کشور تصریح کرد: در شرایط امروز کشور تنها کلمه‌ای که ما را به اوج اقتدار و پیروزی می‌رساند «جوان‌گرایی» است.

  فرمانده سپاه ناحیه ۱۵ خرداد شهرستان قرچک افزود: فعالیت جوانان نخبه انقلابی در زمینه‌های مختلف و عرصه‌های گوناگون شهرستان بسیار ضروری است که «کانون آینده‌سازان» می‌تواند تمام استعدادهای یک جامعه را دربر گرفته و ضمن تقویت آن، نهایت بهره‌برداری را از آن داشته باشد.

  سلطانی بیان کرد: حضور جوانان با استعداد در این تَشکُل‌ها می‌تواند زمینه تغییر را فراهم ساخته و راه را برای آیندگان نیز هموار سازد.

  وی ادامه داد: برای جوان انقلابی، مطالعه اساسنامه کانون آینده‌سازان و به ویژه بیانیه متفکرانه گام دوم مقام معظم رهبری واجب است و بهترین الگو برای جوانان پای کار، عمل به اوامر رهبری است.

  فرمانده سپاه ناحیه ۱۵ خرداد شهرستان قرچک در پایان خاطرنشان کرد: همکاری، همبستگی، تلاش و پشتکار، عمل به اوامر رهبری و خستگی‌ناپذیر بودن رمز موفقیت در فعالیت در این کانون است.

  انتهای پیام*

   182 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای