امروز : جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 24 ژوئن, 2020 | ساعت انتشار خبر : 17:03 | تعداد بازدید : 483 نفر | امتیاز خبر :
 • بهره‌برداری از شبکه فیبر نوری در شهرک صنعتی پیشوا تا یک هفته آینده

  فرماندار پیشوا از بهره برداری شبکه فیبر نوری در شهرک صنعتی پیشوا تا یک هفته آینده خبر داد/ به گزارش ندای پیشوا, حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در نشست بررسی مشکلات مخابراتی این ...

  فرماندار پیشوا از بهره برداری شبکه فیبر نوری در شهرک صنعتی پیشوا تا یک هفته آینده خبر داد/

  به گزارش ندای پیشوا, حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در نشست بررسی مشکلات مخابراتی این شهرستان با حضور ملک جعفریان مدیر مخابرات منطقه اظهار کرد: شیوع ویروس کرونا و محدودیت های ناشی از آن، اهمیت فناوری های ارتباطی و نیاز بیشتر به توسعه زیرساخت‌های این حوزه را بیش از پیش نمایان کرد.

  وی افزود: از سال گذشته بررسی و رفع مشکلات مخابراتی شهرستان پیشوا در دستور کار مجموعه فرمانداری قرار گرفت و طی جلسات متعدد با مسئولان شرکت مخابرات ایرادات مطرح شد ولی با وجود پیگیری ها و تأکیدات بسیار برخی از این مشکلات همچنان پابرجاست.

  عباسی گفت: در حال حاضر روستاهای محمودآباد کهنه، شترخوار و چالتاسیان فاقد شبکه تلفن ثابت بوده و از دستگاه جی.اس.ام استفاده می کنند که طی هماهنگی صورت گرفته، عملیات حفاری و فیبرگذاری با همکاری مشترک بخشداری، دهیاری ها و شرکت مخابرات به سرعت وارد فاز اجرایی خواهد شد.

  حسین عباسی بیان کرد: در سطح شهر نیز محلاتی با مشکل عدم واگذاری خطوط تلفن ثابت مواجه هستند که ضروری است شرکت مخابرات نسبت به ایجاد شبکه در این مناطق اقدام نماید.

  وی ادامه داد: یکی از مولفه های مهم برای جذب سرمایه‌گذار و ایجاد رونق در شهرک صنعتی پیشوا برخورداری از امکانات و زیرساخت‌های ارتباطی است.

  فرماندار پیشوا تصریح کرد:با توجه به پتانسیل‌های موجود در شهرک صنعتی پیشوا، طی یک سال گذشته جلسات و پیگیری‌های متعددی در سطح استان برای اتصال این شهرک به شبکه فیبر نوری انجام شد.

  وی گفت: در حال حاضر عملیات حفاری این پروژه به پایان رسیده و طبق قول شرکت مخابرات ظرف یک هفته آینده شبکه فیبر نوری در این شهرک تکمیل و راه‌اندازی می شود.

  عباسی خاطرنشان کرد: یکی از ضرورت‌های ارتقای امنیت در سطح شهر ایجاد سیستم پایش تصویری است که در این راستا وجود فیبر نوری فرصت مناسبی را جهت ایجاد یک شبکه امن با کمترین هزینه برای شهرستان فراهم می‌کند.

  http://nedayepishva.com/?p=63323&preview=true لینک کوتاه

  انتهای پیام/*

  ۶۱ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای