امروز : چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 9 مه, 2020 | ساعت انتشار خبر : 12:56 | تعداد بازدید : 928 نفر | امتیاز خبر :
 • بسیج و سپاه همیشه در خدمت به مردم پای کار است

  فرمانده سابق سپاه ناحیه ۱۵ خرداد قرچک گفت: همه ظرفیت‌های بسیج و سپاه همواره در خدمت به مردم پای کار است و گروه‌های جهادی مخلصانه هم‌پای دیگر مدافعان سلامت فعالیت می‌کنند/ به گزارش ...

  فرمانده سابق سپاه ناحیه ۱۵ خرداد قرچک گفت: همه ظرفیت‌های بسیج و سپاه همواره در خدمت به مردم پای کار است و گروه‌های جهادی مخلصانه هم‌پای دیگر مدافعان سلامت فعالیت می‌کنند/

  به گزارش ندای پیشوا, سرگرد علی اصغر شهیری فرمانده سابق سپاه ناحیه ۱۵ خرداد قرچک در مراسم تکریم و معارفه فرمانده جدید سپاه قرچک اظهار کرد: در مدت ۴۵ ماه که در شهرستان و در خدمت مردم حضور داشتم اتفاقات خوبی رقم خورد و از همه مسؤولان که با سپاه همکاری داشتند تقدیر می‌کنم.

  وی بسیج را بزرگترین تشکل مردمی جهان اسلام دانست و ادامه داد: در این تشکل انجام مأموریت‌ها و وظایف محقق نمی‌شود مگر اینکه همه عناصر دلداده به انقلاب چه مردم و چه مسؤولان با هم همکاری کنند.

  فرمانده سابق سپاه قرچک با بیان اینکه شهرستان از نظر زیرساخت‌ها در حال رشد است و به زودی نیز این بیشتر خواهد شد، اضافه کرد: برای همدلی بین مردم، مسؤولان و بسیجیان کارهای زیادی در حوزه‌های مختلف انجام شد که جا دارد از همه عزیزان تقدیر کنم.

  شهیری به اضافه شدن نزدیک به دو هزار مترمربع به فضای ورزشی در قرچک، خاطرنشان کرد: سپاه ناحیه ۱۵ خرداد در فضای جدید سپاه مستقر هستند و ساختمان سپاه در حال تکمیل شدن است.

  وی تصریح کرد: اجرای رزمایش مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه در این شهرستان بسیار موفق بوده و از شهروندان، خیران و معتمدان در این امر تقدیر می‌کنم که در این آزمون نیز شهرستان قرچک بسیار سربلند بود.

  فرمانده سابق سپاه قرچک عنوان کرد: سپاه با تلاش مجاهدانه در یاری رساندن به هموطنان آسیب دیده در تمامی بحران‌ها از خود کارنامه درخشانی به جای گذاشت و در بحران کرونا با لبیک به فرمایش مقام معظم رهبری به کمک مؤمنانه شتافت.

  شهیری در پایان گفت: به حول و قوه الهی همه ظرفیت‌های بسیج و سپاه همواره در خدمت به مردم پای کار است و گروه های جهادی مخلصانه همپای دیگر مدافعان سلامت فعالیت داشتند و با کمک آن‌ها توانستیم در بحث ضدعفونی کردن سطح شهرستان، تولید ماسک و دیگر تجهیزات پزشکی و توزیع بسته‌هایی بهداشتی و معیشتی اقدامات خوبی انجام دهیم که این اقدامات تا پایان ریشه کن شدن این بیماری ادامه‌دار است.

  انتهای پیام/*

  ۱۲۰ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای