امروز : پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 26 نوامبر, 2021 | ساعت انتشار خبر : 16:30 | تعداد بازدید : 1087 نفر | امتیاز خبر :
 • فرمانده سپاه پیشوا: ” بسیج ” نیروی محرکه انقلاب اسلامی و پرچمدار جهاد در کشور است

   نیروی محرکه انقلاب اسلامی و پرچمدار جهاد در کشور " بسیج " است/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا،سرهنگ پاسدار غلامعلی درویش متولی فرمانده سپاه شهرستان پیشوا در قبل از خطبه های نمازجمعه در ...

   نیروی محرکه انقلاب اسلامی و پرچمدار جهاد در کشور ” بسیج ” است/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا،سرهنگ پاسدار غلامعلی درویش متولی فرمانده سپاه شهرستان پیشوا در قبل از خطبه های نمازجمعه در مصلی حرم مطهر جعفربن موسی الکاظم(ع) اظهار داشت: هفته مبارک بسیج را خدمت تمامی بسیجیان عزیز شهرستان مقدس پیشوا تبریک عرض می کنم الحمدالله در این یک هفته با برنامه ریزی و حضور موثر شما بسیجیان عزیز بیش از ۱۰۰ برنامه مختلف در سطح شهرستان به خوبی اجرایی شد.

  وی افزود: امروز عزیزان بسیجی با الگو گرفتن از شهدا و حضورداشتن در عرصه های مختلف و گوش به فرامین مقام معظم رهبری در همه عرصه ها حضور فعال و چشمگیر دارند حضور بسیج در عرصه های مختلف باعث می شود با سرعت بیشتر به سمت تمدن نوین اسلامی حرکت کنیم.

  فرمانده سپاه پیشوا بیان کرد: در بحث سازندگی عزیزان بسیجی در گروه های جهادی در موضوعات مختلف مانند سیل و زلزله و کرونا توانستند به خوبی ایفای نقش کنند بسیج یک نهاد انقلابی و مردمی و فراگیر در همه اقشار است یعنی از همه اقشار در بسیج حضور دارند و ایفای نقش می کنند و ماموریت پاسداری از این نظام را انجام می دهند و همه در عرصه های دفاع از انقلاب حضور پیدا می کنند از شاخص های بسیج است که قدرت پیش روندگی و پیش برندگی دارد پرچمداری جهاد در کشور بسیج است.

  وی ادامه داد: نیروی محرکه انقلاب اسلامی بسیج است  ان شاالله با تفکر بسیجی بتوانیم مبدا خیراتی برای مردم و جامعه اسلامی باشیم.

  انتهای پیام/***

  http://nedayepishva.com/?p=75577&preview=true لینک کوتاه

   61 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای