امروز : یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 16 آوریل, 2020 | ساعت انتشار خبر : 22:15 | تعداد بازدید : 1874 نفر | امتیاز خبر :
 • بسیج امکان صادرات روزانه یک میلیون ماسک را دارد

  به گزارش خبرنگار ندای پیشوا, سردار حسن حسن‌زاده فرمانده سپاه سیدالشهدا علیه السلام استان تهران در مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه پاکدشت اظهار کرد: به برکت تفکر انقلابی امروز بسیج امکان ...

  به گزارش خبرنگار ندای پیشوا, سردار حسن حسن‌زاده فرمانده سپاه سیدالشهدا علیه السلام استان تهران در مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه پاکدشت اظهار کرد: به برکت تفکر انقلابی امروز بسیج امکان صادرات روزانه یک میلیون ماسک را دارد.
  وی در ادامه افزود: نظریه نظام‌انقلابی یکی از مهمترین و اساسی ترین مطالبی است که در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی مقام معظم رهبری اشاره کردند.
  فرمانده سپاه سیدالشهدا (ع) با تأکید بر توجه به مفاهیم بیانیه گام دوم انقلاب عنوان کرد: نظریه نظام انقلابی و این جوشش انقلابی هیچ منافات و تضادی با نظم اجتماعی و سیاسی نداشته و تا ابد از این نظریه دفاع خواهیم کرد.
  حسن زاده درهمین رابطه بیان داشت: تمام نظرات و راهبردهای انقلاب اسلامی در همین جمله نهفته که کسانی در طول چهل سال واژه انقلابی، انقلابی‌گری و نظام انقلابی را در ذهن و قلب و دل مردم پاک کنند.
  وی درباره ویژگی‌های نظام انقلابی تصریح کرد: این نظریه از سال ۱۳۴۲ توسط امام راحل با اصول و مبانی مشخص پایه گذاری شده و اکنون بعداز ۴۲ سال با همان مختصات اول در حال پیشروی است.
  فرمانده سپاه سیدالشهدا علیه السلام تهران در ادامه افزود: امروز با توجه به اتفاقاتی که در این چند سال اخیر رخ داده اعم از تهدیدات خارجی و داخلی، بحران‌های طبیعی یا انسان‌ساز به ویژه ماجرای کرونا که یک جریان گسترده جهانی است ارزش، منزلت، جایگاه و موقعیت و اثرگذاری نظام انقلابی را برجسته تر نمایان کرده است.
  حسن‌زاده درباره ویژگی های دیگر نظام انقلابی بیان داشت: در رأس نظام انقلابی یک رهبر حکیم قرار گرفته و امام او در ۴۲ سال قبل  نهادی را به نام بسیج بنیانگذاری کرد که تفکر آن در هر جایی طنین انداز شد چشم طمع دشمنان را از آنجا برداشته است.
  وی جمهوری اسلامی ایران را در رابطه با ویروس کرونا سربلند دانست و مطرح کرد: به برکت تفکر نظام‌انقلابی و بسیجی امکان صادرات یک میلیون ماسک وجود دارد.
  فرمانده سپاه سیدالشهدا علیه السلام استان تهران در کنایه به مدعیان حقوق بشر خاطرنشان کرد: کسانی مدعی رایزنی برای حل مشکلات بودند با راهزنی مشکل ماسک خود را برطرف کردند.

   190 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای