امروز : جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 29 فوریه, 2020 | ساعت انتشار خبر : 12:33 | تعداد بازدید : 10769 نفر | امتیاز خبر :
 • بسیج امکانات مردم و مسئولان جنوب‌شرق تهران برای مقابله با کرونا

  به گزارش ندای پیشوا ، از نخستین روزهای انتشار خبر مربوط به شیوع ویروس کرونا در کشور، ستادهای مقابله با این بیماری در شهرستان‌های ورامین، پیشوا، قرچک و پاکدشت تشکیل شد تا ...

  به گزارش ندای پیشوا ، از نخستین روزهای انتشار خبر مربوط به شیوع ویروس کرونا در کشور، ستادهای مقابله با این بیماری در شهرستان‌های ورامین، پیشوا، قرچک و پاکدشت تشکیل شد تا با بسیج امکانات و آگاهی بخشی به مردم، از شیوع این بیماری جلوگیری شود.

  پنج بیمارستان شهید مفتح و شهدای ۱۵ خرداد ورامین، زعیم و شهدای پاکدشت و شهید ستاری قرچک با ارائه آموزش‌های لازم به پرسنل و تجهیز بیمارستان به وسایل مورد نیاز، آماده خدمت رسانی به مراجعین و افراد مشکوک به ابتلای به بیماری کرونا شدند هر چند که به گفته مسئولان در این چهار شهرستان تاکنون حتی یک مورد مشکوک ابتلا به این بیماری مشاهده و گزارش نشده است.

  فعالیت واحدهای تولید کننده لوازم بهداشتی، مواد ضدعفونی کننده و ماسک در شهرک‌های صنعتی سالاریه ورامین به سه شیفت افزایش یافت و مسئولان این شهرستان‌ها با همکاری شرکت شهرک‌های صنعتی و سازمان صمت استان تهران با صدور مجوزهای موقت، نسبت به تغییر خط تولید این واحدها به سمت مواد مورد نیاز برای مقابله با بیماری کرونا اقدام کردند.

  هم اکنون فعالیت کلیه قلیان‌سراها، رستوران‌ها و تالارهای پذیرایی به منظور جلوگیری از اجتماع مردم و شیوع ویروس کرونا ممنوع شده و بسیاری از مردم به صورت داوطلبانه مراسم ترحیم و جشن‌های ازدواج خود را تعطیل و به ایام دیگری موکول کردند.

   

  شهرستان‌های جنوب شرق تهران بیش از یک میلیون نفر جمعیت دارند.

  ۲۴۴ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای