امروز : یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 7 آوریل, 2021 | ساعت انتشار خبر : 11:31 | تعداد بازدید : 3239 نفر | امتیاز خبر :
 • بسته شدن ۶۶۸ پرونده ملاقات مردمی قرچک تا پایان سال ۹۹

  شهردار قرچک گفت: تا پایان سال گذشته پرونده ۶۶۸ ملاقات مردمی در این شهرستان بسته شد./ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا, محسن خرمی شریف شهردار قرچک در نشستی اظهار داشت: به همت روابط ...

  شهردار قرچک گفت: تا پایان سال گذشته پرونده ۶۶۸ ملاقات مردمی در این شهرستان بسته شد./

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا, محسن خرمی شریف شهردار قرچک در نشستی اظهار داشت: به همت روابط عمومی و اداره بازرسی و رسیدگی به شکایات شهرداری قرچک از نوروز ۹۹ تا آخرین هفته سال، ۶۶۸ پرونده ملاقات مردمی به سرانجام رسیده است.

  وی افزود: علیرغم شرایط کرونایی در سال گذشته جلسات ملاقات مردمی به صورت چهره به چهره شهروندان با محسن خرمی شریف شهردار برگزار و در ۳۰ جلسه، مشکلات ۶۶۸ نفر از شهروندان بررسی شد.

  شهردار قرچک بیان کرد: طبق آمار مشکلات شهری مراجعه کنندگان در این جلسات، مربوط به حوزه شهرسازی، حوزه املاک، کمیسیون ماده ۱۰۰، امور اداری و مالی، فرهنگی و اجتماعی و خدمات شهری بود که دستور لازم براساس ضوابط و مقررات قانونی در راستای رفع مشکلات شهروندان به معاونت ها و واحد های مربوطه صادر شده است.

  وی گفت: شهروندان قرچکی می‌توانند در سال ۱۴۰۰ به منظور هماهنگی برای حضور در جلسات ملاقات با بنده و طرح مسائل و مشکلات خود با شماره تلفن‌های ۴- ۳۶۱۵۱۵۸۰ داخلی ۱۸۳ واحد روابط عمومی تماس حاصل کنند.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=70078&preview=true لینک کوتاه

   25 total views,  5 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای