امروز : جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 29 جولای, 2020 | ساعت انتشار خبر : 13:23 | تعداد بازدید : 817 نفر | امتیاز خبر :
 • برگزاری آزمون هدایت تحصیلی پایه نهم برای ۴۰۰ دانش آموز توسط کانون آینده سازان پیشوا

  مدیر کانون آینده سازان انقلاب اسلامی پیشوا از برگزاری 400 آزمون هدایت تحصیلی پایه نهم و ضبط و تدوین 140 ویدئو کلاس های مجازی توسط این کانون در بسیج دانش آموزی شهرستان ...

  مدیر کانون آینده سازان انقلاب اسلامی پیشوا از برگزاری ۴۰۰ آزمون هدایت تحصیلی پایه نهم و ضبط و تدوین ۱۴۰ ویدئو کلاس های مجازی توسط این کانون در بسیج دانش آموزی شهرستان پیشوا خبر داد/

  حمیدرضا غلامشاهی مدیر کانون آینده سازان انقلاب اسلامی شهرستان پیشوا در گفت وگو با ندای پیشوا اظهار کرد: کانون آینده سازان انقلاب اسلامی متشکل از جوانان نخبه، ایده پرداز، با استعداد، انقلابی در شهرستان پیشوا است.

  وی افزود: این کانون در زمینه های علمی و فرهنگی فعالیت می کند و هیچگونه محدودیتی در عرصه های فعالیتی ندارد و اصل کار یک تشکل انقلابی برای پررنگ نمودن حضور نوجوانان و جوانان در هر منطقه است و شهرستان پیشوا نیز گوشه ای از این تشکل بزرگ است.

  غلامشاهی بیان کرد: کانون آینده سازان انقلاب اسلامی زیر نظر بسیج دانش آموزی کار می کند و تحت نظارت مستقیم سپاه و همکاری سایر ادارات از جمله آموزش و پرورش و از همه مهمتر یک نهاد مردمی در سطح شهرستان پیشوا است هرجوانی که کارآمد و فعال باشد بدون هیچ محدودیتی می تواند در این کانون فعالیت کند.

  وی ادامه داد: از جمله فعالیت هایی که توسط کانون آینده سازان انجام شده می توان به برگزاری آزمون هدایت تحصیلی برای ۴۰۰ دانش آموز پایه نهم و همچنین ضبط و تدوین ۱۴۰ ویدئو های کلاس مجازی که با استقبال کم نظیر دبیران و دانش آموزان همراه شد بیش از ۸۰ هزار دقیقه و ۷۷۰۰ نفر از این ویدئوها تاکنون دیدن کردند.

  مدیرکانون آینده سازان پیشوا تصریح کرد: از برنامه های آتی کانون هم می توان به شناسایی رتبه های برتر کنکور پیش رو و مشاوره انتخاب رشته به صورت رایگان از سرگیری کلاس های مجازی از ابتدای سال تحصیلی و مزین کردن تمامی کلاس های مدارس شهرستان پیشوا به نام شهدا می باشد.

  وی گفت: دانش آموزان مشتاق برای فعالیت در کانون آینده سازان در زمینه های مختلف می توانند از شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۹ الی ۱۳ به دفتر بسیج دانش آموزی واقع در اداره آموزش و پرورش شهرستان پیشوا مراجعه کنند.

  غلامشاهی در پایان خاطرنشان کرد: از زحمات فرماندهی سابق ناحیه پیشوا جناب سرهنگ سلطانی و فرماندهی فعلی ناحیه سرهنگ نجفی و فرمانده بسیج دانش آموزی سروان جنیدی که همواره با تمام توان برای فعالیت های کانون تلاش کردند صمیمانه تشکر و قدردانی می نماییم.

  http://nedayepishva.com/?p=64530&preview=true لینک کوتاه