امروز : سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 5 اکتبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 16:50 | تعداد بازدید : 13656 نفر | امتیاز خبر :
 • برگزاری ۲۹ دوره آموزشی خانواده و ازدواج ویژه جوانان پیشوایی

  رئیس اداره بهزیستی شهرستان پیشوا از برگزاری ۲۹ دوره آموزشی خانواده و ازدواج ویژه جوانان خبر داد. به گزارش ندای پیشوا؛ نجمه اسماعیلی اظهار کرد: در حال حاضر ۷۰ جوان معلول در مرکز ...

  رئیس اداره بهزیستی شهرستان پیشوا از برگزاری ۲۹ دوره آموزشی خانواده و ازدواج ویژه جوانان خبر داد.

  به گزارش ندای پیشوا؛ نجمه اسماعیلی اظهار کرد: در حال حاضر ۷۰ جوان معلول در مرکز توانیابان موسی بن جعفر(ع) در رشته های مختلف فنی و هنری آموزش می بینند.

  وی درخصوص برنامه های این اداره در حوزه اوقات فراغت گفت: برپایی اردو برای توانخواهان، جشن های مناسبتی، افطاری، نمایشگاه صنایع دستی به منظور عرضه محصولات تولیدی معلولان، افتتاح مرکز خیاطی و … در زمینه پر کردن اوقات فراغت توسط بهزیستی صورت گرفته است.

  رئیس اداره بهزیستی شهرستان پیشوا افزود: در بخش تسهیلات ازدواج مبلغ دو میلیون تومان به صورت بلاعوض پرداخت می شود که تا کنون ۵ نفر در بخش توانبخشی (معلولان) و ۷ نفر در بخش اجتماعی (افراد بی سرپرست) این تسهیلات را دریافت کرده اند.

  وی به برنامه منسجم بهزیستی در زمینه آموزش های پیش از ازدواج و ارائه خدمات مشاوره ای اشاره و عنوان کرد: در ۶ ماهه ابتدای سال جاری در حوزه خانواده و ازدواج ۲۹ دوره آموزشی برای ۴۸۷۵ نفر از جوانان برگزار شده است.

  اسماعیلی با بیان اینکه ۷۰ درصد هزینه دانشجویان تحت پوشش بهزیستی توسط این نهاد پرداخت می شود، افزود:به تازگی فرزندان معلولان نیز مشمول پرداخت شهریه دانشجویی شده اند و با ارائه مستندات لازم این هزینه ها بدون هیچ مشکلی از سطح کاردانی تا کارشناسی ارشد پرداخت می شود.

  برگزاری ۲۹ دوره آموزشی خانواده و ازدواج ویژه جوانان پیشوایی

  برگزاری ۲۹ دوره آموزشی خانواده و ازدواج ویژه جوانان پیشوایی

  ۲۴۷ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای