امروز : پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۳۰ مرداد, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۱:۴۲ | تعداد بازدید : 10201 نفر | امتیاز خبر :
 • برگزاری مراسم تجلیل از آزادگان پیشوایی

  مراسم تجلیل از آزادگان پیشوایی برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ به مناسبت سالروز گرامیداشت ورود آزادگان به میهن اسلامی ، آیین تجلیل از آزادگان پیشوایی با حضور مرادی معاون اداره ...

  مراسم تجلیل از آزادگان پیشوایی برگزار شد.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ به مناسبت سالروز گرامیداشت ورود آزادگان به میهن اسلامی ، آیین تجلیل از آزادگان پیشوایی با حضور مرادی معاون اداره کل بنیاد شهید استان تهران ،امام جمعه ، اعضا شورای شهر ،رئیس بنیاد شهید و خانواده های آزادگان در پیشوا برگزار شد.
  امام جمعه شهرستان پیشوا در این مراسم ضمن گرامیداشت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی اظهار داشت:آزادگان و ایثارگران نماد استقامت ، ایثار و پایمردی به ارزش های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.
  وی افزود: آزادگان در دوران ایستادگی خود، آموزه های مکتب امام خمینی(ره) را به نمایش گذاشتند و برای همیشه آن را در تاریخ به ثبت رساندند.
  وی با بیان اینکه هر چه در ارتباط با آزادگان هر کاری انجام شود قطرهای در اقیانوس بیکران است، بیان نمود: این انسانهای بزرگوار با وجود شکنجه های فراوان رژیم بعثی عراق تا پای جان ایستادند و ایستادگی، صبر و استقامت را سرلوحه زندگی خود قرار دادند.
  امام جمعه پیشوا در ادامه بر ضرورت حفظ ارزشهای نظام و انقلاب و دفاع مقدس و انتقال آن به نسل جدید تاکید کرد و گفت:آزادگان سرافرار سند افتخار آمیز جمهوری اسلامی از بی منت ترین و کم توقع ترین قشرهای جامعه هستند که در دوران اسارت خود جانانه درمقابل دشمن ایستادند و از آرمان های دینی ، ملی و انقلابی خود دست بر نداشتند.
  در پایان این مراسم با اهداء لوح تقدیر و هدایا از آزادگان سرافرازشهرستان پیشوا توسط مسئولان تجلیل شد./انتهای پیام

  انتهای پیام/*

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای