امروز : شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 17 ژانویه, 2015 | ساعت انتشار خبر : 15:58 | تعداد بازدید : 1690 نفر | امتیاز خبر :
 • برگزاری طرح فلاح برای ۱۵۰ نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد پیشوا

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، مهدي ساماني مدير كميته امداد امام خمینی (ره) شهرستان پيشوا گفت: يكي از طرح هايي كه در راستاي ارتقاء سطح اعتقادي و ديني  با هدف رفع آسيب ...

  مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان پیشوا از برگزاری طرح فلاح برای ۱۵۰ نفر از مددجویان تحت حمایت از ابتدای امسال خبر داد.

  اجرای طرح فلاح توسط کمیته امداد پیشوا

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، مهدی سامانی مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان پیشوا گفت: یکی از طرح هایی که در راستای ارتقاء سطح اعتقادی و دینی  با هدف رفع آسیب های دینی و اجتماعی و پاسخگویی به شبهات دین و موضوعات احکام تقلید، نماز، محرم و نامحرم و پوشش برای خانواده های تحت حمایت اجرا می شود، طرح فلاح است که به مناسبت های ملی و مذهبی در قالب برگزاری طرح فلاح و مولودی خوانی و روضه در ایام ولادت اهل بیت (علیهم السلام)، اعیاد بزرگ اسلامی( عید غدیر و عید قربان) و بزرگداشت ایام ماه محرم و صفر در منازل خانواده های تحت حمایت برگزار می شود.

   

  وی افزود: در در همین راستا این طرح برای ۱۵۰ نفر از مددجویان تحت حمایت این نهاد برگزار شده است.

   

  مدیرکمیته امداد شهرستان پیشوا اظهار داشت: در قالب این طرح موضوعاتی همچون راهکارهای اصلاح سبک زندگی، حفظ و رعایت شئونات اسلامی در زندگی فردی و اجتماعی، احکام دینی و شرعی، فریضه امر به معروف و نهی از منکر، مباحث اعتقادی و دینی به جامعه هدف آموزش داده شده است.

  منبع: روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان تهران

   227 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای