امروز : شنبه ۴ تیر ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 22 سپتامبر, 2021 | ساعت انتشار خبر : 13:00 | تعداد بازدید : 2081 نفر | امتیاز خبر :
 • برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان قرچک

  صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتطامی قرچک با حضور خانواده های معظم شهداء ، جانبازان، ایثارگران، بسیجیان و مسئولان شهرستان قرچک در آغازین ساعات روز ۳۱ شهریور ماه ۱۴۰۰ در محل سپاه ...

  صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتطامی قرچک با حضور خانواده های معظم شهداء ، جانبازان، ایثارگران، بسیجیان و مسئولان شهرستان قرچک در آغازین ساعات روز ۳۱ شهریور ماه ۱۴۰۰ در محل سپاه پانزده خرداد شهرستان قرچک برگزار گردید ./

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، در ابتدای این مراسم و پس ادا ی احترام به مقام شامخ شهدا ، بازدید از یگان های حاضر در میدان توسط سرهنگ ناظمی فر و سرهنگ پاسدار صمد سلطانی صورت پذیرفت .
  در ادامه حجت الاسلام و المسلمین اسماعیلی(امام جمعه محترم شهرستان قرچک ) به عنوان سخنران مدعو به بیان مطالبی در خصوص هفته دفاع مقدس پرداخت.

  اسماعیلی تصریح کرد : امروز تنها تفکری که میتواند پیروز میدانهای مختلف باشد ، تفکری بسیجی است .
  وب ضمن بیان اهمیت ۸ سال دفاع مقدس خاطر نشان کرد: دفاع مقدس ، گنج تمام نشدنی میباشد که آیندگان نیز میتوانند از آن بهره مند شوند .
  امام جمعه شهرستان قرچک گفت : اینکه میبینیم حاج قاسم ها، صیاد شیرازی ها و … در مسیر و خط ولایت حرکت میکنند منشاء آن بسیجی بودن و بسیجی ماندن این عزیزان بود .
  وی در پایان خاطر نشان کرد : ان شاء الله با راهبری مقام معظم رهبری و حمایت مردم عزیز روزهای خوبی را رقم خواهیم زد .

  در پایان به رسم ادب به خانواده های معظم شهداء و ایثارگران حاضر در مراسم لوح سپاس و هدایایی تقدیم گردید.

  لازم به ذکر است که گروه های رزمی به اجرای حرکات ورزشی و رزمی و گردان فاتحین و امام علی(ع) نیز به اجزای برنامه های تاکتیکی پرداختند .

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=73472&preview=true لینک کوتاه

   191 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای