امروز : شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 16 ژانویه, 2021 | ساعت انتشار خبر : 16:35 | تعداد بازدید : 3220 نفر | امتیاز خبر :
 • برگزاری تجمع طی ایام فاطمیه در پیشوا ممنوع

  فرماندار پیشوا از ممنوعیت تجمع مردم در ایام فاطمیه در این شهرستان خبر داد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا, حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در نشست ستاد مقابله با کرونا شهرستان اظهار داشت: ...

  فرماندار پیشوا از ممنوعیت تجمع مردم در ایام فاطمیه در این شهرستان خبر داد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا, حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در نشست ستاد مقابله با کرونا شهرستان اظهار داشت: در حال حاضر وضعیت شیوع کرونا در پیشوا آبی است که با توجه به عدم ابلاغ شیوه‌نامه اختصاصی و تا زمان ابلاغ، همان محدودیت‌های شرایط زرد اعمال می‌شود.

  وی افزود: درخصوص نحوه اجرای محدودیت‌ها تابع ستاد استانی و ملی کرونا هستیم و باید به‌گونه‌ای شرایط را مدیریت کنیم که تناقضی بین اعمال محدودیت‌ها و برگزاری تجمعات و مراسم مناسبتی ایجاد نشود‌.

  فرماندار پیشوا تصریح کرد: طبق تصمیم ستاد ملی کرونا، برگزاری هرگونه تجمع طی ایام فاطمیه در شهرستان پیشوا ممنوع است با توجه به شرایط موجود، بازار روزها با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برپا و با اعمال نظارت دقیق، در صورت ازدحام جمعیت و عدم رعایت بهداشت تعطیل خواهند شد دستیابی به وضعیت آبی حاصل تلاش گروه‌های مختلفی از کادر درمان و بسیجیان در قالب طرح شهید حاج قاسم سلیمانی و همکاری بسیار خوب مردم است.

  وی گفت: این شرایط بسیار ناپایدار است و کوچکترین غفلت و عادی‌انگاری از سوی مسئولان و مردم باعث شدت یافتن شیوع ویروس خواهد شد.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=68457&preview=true لینک کوتاه

   135 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای