امروز : یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 12 جولای, 2020 | ساعت انتشار خبر : 19:41 | تعداد بازدید : 552 نفر | امتیاز خبر :
 • برگزاری اجتماع مجازی«دختران حاج قاسم»

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران از برگزاری اجتماع مجازی با عنوان «دختران حاج قاسم» و نشست «حجاب و عفاف سمبل عزت و کرامت» در فضای مجازی خبر داد/ به گزارش خبرگزاری ...

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران از برگزاری اجتماع مجازی با عنوان «دختران حاج قاسم» و نشست «حجاب و عفاف سمبل عزت و کرامت» در فضای مجازی خبر داد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حجت الاسلام سید محسن محمودی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران به مناسبت ۲۱ تیرماه روز عفاف و حجاب در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در این روز هزاران نفر به جرم دفاع از حجاب در مسجد گوهرشاد در مشهد مقدس به خاک و خون کشیده شدند و برای همیشه در تاریخ اسلام و ایران ماندگار شدند.

  وی با اشاره به اهمیت و حساسیت عفاف و حجاب ادامه داد: امروز شاهد هجمه وحشیانه دنیای استکبار و مزدوران داخلی به حجاب و عفاف بوده و از سویی شاهد کم‌کاری و بی‌توجهی برخی مدیران و مسؤولان به این فریضه مهم هستیم.

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با اشاره به برنامه‌های مختلف در هفته عفاف و حجاب، خاطرنشان کرد: طرح این موضوع مهم در پایگاه‌های نماز جمعه استان، صدور بیانیه توسط تشکل‌های خواهران، اجرای برنامه‌های فرهنگی و سخنرانی در مساجد، پایگاه‌های بسیج و انتشار کلیپ‌ها، مقالات، دست نوشته‌های مناسب در فضای مجازی از جمله برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برای این ایام است.

  حجت الاسلام محمودی به برگزاری اجتماع مجازی «دختران حاج قاسم» اشاره کرد و افزود: امشب با حضور ۱۵ شخصیت از کشورهای مختلف با عنوان «نشست حجاب و عفاف سمبل عزت و کرامت» در فضای مجازی برگزار می‌شود.

  http://nedayepishva.com/?p=63998&preview=true لینک کوتاه

   103 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای