امروز : شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۲۶ تیر, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۲۲:۰۶ | تعداد بازدید : 22330 نفر | امتیاز خبر :
 • برپایی جشن میلاد حضرت معصومه(س)و روز دختر در پیشوا

  برپایی جشن میلاد حضرت معصومه(س)و روز دختر در پیشوا همزمان با هفته عفاف و حجاب و دهه کرامت جشن روز دختر همراه با برنامه گوناگون در جوار مزار شهدای گمنام شهرستان پیشوا برگزار ...

  برپایی جشن میلاد حضرت معصومه(س)و روز دختر در پیشوا

  همزمان با هفته عفاف و حجاب و دهه کرامت جشن روز دختر همراه با برنامه گوناگون در جوار مزار شهدای گمنام شهرستان پیشوا برگزار شد.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛فرمانده سپاه ناحیه پیشوا در این مراسم که بمناسبت هفته عفاف و حجاب همراه با اجرای تئاتر و سرود، برپایی نمایشگاه و مولودی خوانی بود گفت: نهادینه‌سازی فرهنگ والای عفاف و حجاب مستلزم برنامه‌ریزی هوشمندانه در سه حوزه فرد، خانواده و جامعه است.

  سرهنگ صمد سلطانی افزود: عملیاتی شدن فرهنگ عفاف و حجاب، نیازمند بیشتر شدن این برنامه های جمعی پویا هماره با  آموزش و تاثیر گذاری مستقیم است و برای تحقق این مهم، اجرای برنامه‌های فرهنگی و خلاقانه را در طول سال داریم.

  وی ضمن تقدیر از خواهران قرارگاه جهادی امام حسن مجتبی(ع) گفت: هفته عفاف و حجاب فرصت مناسبی برای ترویج بهتر عفاف و حجاب میان شهروندان به ویژه قشر جوان جامعه است و از همین رو سعی داریم تا با همکاری خواهران قرارگاه جهادی و پایگاه‌های بسیج و مساجد برای گسترش این موضوع ملی و اسلامی، گام برداریم.

  همچنین در پایان به قید قرعه از دختران شرکت کننده در این مراسم تجلیل شد.

  انتهای پیام/*

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای