امروز : پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱۸ فروردین, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۶:۲۵ | تعداد بازدید : 10425 نفر | امتیاز خبر :
 • برنامه های هفته گرامیداشت مقام معلم باید به بهترین شکل برگزار شود

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا ، محمدکرم محمدی در جلسه شورای آموزش‌ و پرورش شهرستان پیشوا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانش آموز اظهار داشت : علامه شهید مرتضی مطهری ...

  برنامه های هفته گرامیداشت مقام معلم باید به بهترین شکل برگزار شود

  فرماندار پیشوا گفت:مسئولان مربوط باید تمام تلاش خود را به‌منظور برگزاری مطلوب برنامه‌های هفته بزرگداشت مقام معلم در پیشوا انجام دهندو هرگونه هزینه ای در این زمینه در حقیقت سرمایه گذاری محسوب می شود.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا ، محمدکرم محمدی در جلسه شورای آموزش‌ و پرورش شهرستان پیشوا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانش آموز اظهار داشت : علامه شهید مرتضی مطهری با نگاه ژرف به معارف بشری، علم را مقدمه ای برای عبادت دانست و به مرحله دینداری راه یافت و با شهادت خود در جهت اعتلای کرامت انسانی به مقام رفیعی دست یافت.

  فرماندار پیشوا با اشاره به فرمایشات رهبر کبیر انقلاب  در خصوص مقدس بودن شغل معلمی تاکید کرد:معلمی جلوه‌ای از قدرت لایزال الهی و ویژه ذات مقدس خداوند است و مسئولان مربوط باید تمام تلاش خود را به‌منظور برگزاری مطلوب برنامه‌های هفته بزرگداشت مقام معلم در پیشوا انجام دهندو هرگونه هزینه ای در این زمینه در حقیقت سرمایه گذاری محسوب می شود.

  وی افزود:علاوه بر برنامه های در نظر گرفته شده در مدارس می بایست مراسم متمرکزی برحسب توان شهرستان برای تقدیر از بازنشستگان فرهنگی، معلمان نمونه، مدیران، معاونان، مشاوران و … برگزار شود ، شهرداری و شورای اسلامی شهر، ادارات سطح شهرستان و دهیاران باید در بحث فضاسازی هفته بزرگداشت مقام معلم و اجرای هر چه‌بهتر برنامه‌های این ایام تمام تلاش خود را به‌کار گیرند.

  محمدی در خصوص رسیدگی به مشکلات بازنشستگان تاکید کرد:فرد بازنشسته با محدود شدن ارتباطات اجتماعی گوشه گیر می شود ومشکلات روحی پیدا می کند و باید به برای کاستن مشکلات این قشر کمک شود.

  رئیس شورای آموزش‌ و پرورش شهرستان پیشوا اظهار کرد: زمینی در روستای علی‌آباد در اختیار آموزش‌ و پرورش است که می‌توان از این زمین به‌منظور احداث مجموعه برای فرهنگیان شاغل و بازنشسته استفاده کرد

  وی در پایان گفت: در صورت امکان، کمیسیون ماده صد شهرداری پیشوا، تخفیف ویژه فرهنگیان را در هفته بزرگداشت مقام معلم در نظر خواهد گرفت ،همچنین سرکشی از خانواده های شهدای فرهنگی در هفته بزرگداشت مقام معلم در دستور کار قرار گیرد .

  ۹ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای