امروز : پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 17 آگوست, 2019 | ساعت انتشار خبر : 14:53 | تعداد بازدید : 5287 نفر | امتیاز خبر :
 • برنامه‌های فرهنگی دهه ولایت در شهرستان پیشوا

  دهه ولایت در شهرستان پیشوا با برنامه‌هایی نظیر جشن، کارگاه نقاشی کودک، دیدار با خانواده شهدا، نشست‌های شعرخوانی آئینی‌و مذهبی، گروه نوازی و ورکشاپ خوشنویسی برگزار می‌شود. به گزارش ندای پیشوا؛ اداره فرهنگ ...

  دهه ولایت در شهرستان پیشوا با برنامه‌هایی نظیر جشن، کارگاه نقاشی کودک، دیدار با خانواده شهدا، نشست‌های شعرخوانی آئینی‌و مذهبی، گروه نوازی و ورکشاپ خوشنویسی برگزار می‌شود.

  به گزارش ندای پیشوا؛ اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا، به مناسبت این دهه با هدف گسترش شناخت شهروندان از الگوهای دینی با محوریت عید غدیر برنامه های ویژه ای در نظر دارد.

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا گفت: از مهمترین برنامه ها می توان به دیدار به خانواده شهدا ،محفل انس با قرآن کریم و قرائت زیارت جامعه کبیره اشاره کرد.

  طاهری افزود: شب شعر آیینی و مذهبی و برگزاری مراسم عصرشعر از دیگر برنامه های این اداره است که در این ایام برای عموم مردم اجرا می شود. http://nedayepishva.com/?p=57997&preview=true

  وی گفت: در دهه ولایت و امامت، برنامه های فرهنگی ویژه کودکان نظیر کارگاه نقاشی کودکان برگزار می شود و کارگاه خوشنویسی نیز برای بزرگسالان برپا می شود.

  طاهری خاطر نشان کرد؛ با توجه به اهمیت خطبه غدیر ،هنرمندان و راویان نوجوان و جوان به نحوی هنرمندانه و زیبا، در قالب این برنامه ۲۸ مرداد خطبه غدیر را در سپاه ناحیه پیشوا روایت می‌کنند.

  حدفاصل عید قربان تا عید غدیر خم مصادف با دهم تا ۱۸ ذی الحجه به عنوان دهه ولایت و امامت نامگذاری شده است.

  ۴۳۵ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای