امروز : شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 2 دسامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 12:41 | تعداد بازدید : 2388 نفر | امتیاز خبر :
 • برنامه‌های دانشگاه آزاد پیشوا به مناسبت ۱۶ آذر روز دانشجو

  معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین - پیشوا و قرچک از برپایی دو نشست دانشجویی با موضوع تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی به مناسبت روز دانشجو در این دانشگاه ...

  معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین – پیشوا و قرچک از برپایی دو نشست دانشجویی با موضوع تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی به مناسبت روز دانشجو در این دانشگاه خبر داد.
  به گزارش ندای پیشوا: محمد بختیاری با تبریک روز دانشجو برنامه‌های فرهنگی واحد دانشگاهی ورامین – پیشوا به مناسبت این روز را تشریح و اظهار کرد: آنچه باعث ماندگاری روز دانشجو در تقویم مناسبت‌های انقلاب اسلامی است، پایه‌های مستحکم نام‌گذاری روز دانشجوست که نشئت گرفته از خون تأثیرگذار سه جوان عدالت‌خواه است.
  سردار بختیاری پیشگامی همیشگی جنبش دانشجویی در برابر ظلم و ستم و ثمرات خون آنان در روند نهضت انقلاب اسلامی را یادآور شد و افزود: امروز دانشجوی انقلابی با پایداری بر ارزش‌های متعالی و نورانی اسلام و آرمان‌های انقلاب، پرنشاط در عرصه‌های علمی حضور داشته و مشارکت در روند توسعه همه‌جانبه کشور را دنبال می‌کند.

  بختیاری افزود: به مناسبت گرامیداشت این ایام، برنامه‌های مختلفی در شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین – پیشوا و قرچک، پیش‌بینی و مصوب شده است و در روزهای آتی برگزار خواهد شد.

  وی با برشمردن برنامه‌های حوزه فرهنگی دانشگاه ویژه ایام ۱۶ آذر ادامه داد: نشست دانشجویی با موضوع آسیب‌های اجتماعی، برپایی دو نشست دانشجویی با موضوع تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، محفل انس با قرآن کریم و قدردانی از نفرات برتر مسابقات قرآن و عترت از جمله برنامه‌های این مناسبت است.

  بختیاری یادآور شد: مراسم گرامیداشت روز دانشجو و جشن میلاد امام حسن عسکری(ع) در خوابگاه دانشجویی، جشن ولادت امام حسن عسکری(ع) در مسجد امام صادق(ع)، برگزاری مرحله سوم مسابقه احکام عددی ویژه دانشجویان، کارکنان و خانواده آنان و برگزاری اردوی زیارتی مشهد مقدس ویژه دانشجویان خواهر از دیگر ویژه‌برنامه‌های این دانشگاه است.

  ۳۱۰ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای