امروز : سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۳ بهمن, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۰۰:۱۵ | تعداد بازدید : 25227 نفر | امتیاز خبر :
 • بررسی طرحهای آبفای پیشوا در کمیته برنامه ریزی

  طرح های آب و فاضلابی شهرستان پیشوا در جلسه شورای برنامه ریزی استان تهران بررسی شد .   به گزارش ندای پیشوا؛ جلسه شورای برنامه ریزی استان تهران با حضور معاون استاندار و مدیران ...

  طرح های آب و فاضلابی شهرستان پیشوا در جلسه شورای برنامه ریزی استان تهران بررسی شد .

   

  به گزارش ندای پیشوا؛ جلسه شورای برنامه ریزی استان تهران با حضور معاون استاندار و مدیران کل دستگاههای اجرایی استان تهران در شهرستان پیشوا برگزار شد.

  مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران در این جلسه طی سخنانی اظهار داشت:طرح فاضلاب شهری در شهرستان پیشوا با اجرای ۶۴کیلومتر شبکه جمع آوری،شش کیلومتر خطوط انتقال در اقطار ۱۰۰۰الی ۱۲۰۰میلی متری و ساخت تصفیه خانه فاضلاب با ظرفیت ۱۱۱۴۵متر مکعب در شبانه روز با حضور وزیر نیرو در سال گذشته مورد بهره برداری قرار گرفت.

  مهندس علیرضا کارگری با بیان این مطلب که جهت بهره برداری از ظرفیت این طرح و تصفیه خانه فاضلاب ۲۵کیلومتر از خطوط جمع آوری در مرحله اجرایی است که با تامین اعتبارات عمرانی و مشارکت شهروندان در خرید انشعاب فاضلاب ضروری می باشد،خاطرنشان کرد:تا کنون ۳۳درصد از مشترکین نسبت به خرید انشعاب فاضلاب اقدام نمودند و به منظور بهره برداری کامل از این طرح زیست محیطی و سرعت بخشیدن واگذاری انشعاب فاضلاب تکمیل خطوط باقیمانده و مساعدت مسئولین و مشارکت شهروندان ضروری می باشد.

  مدیرعامل شرکت آبفا جنوب شرقی استان تهران در ادامه گفت:در راستای تامین و توزیع پایدار آب شرب شهرووندان محترم پیشوا از پنج حلقه چاه جدید در برنامه این شهرستان سه حلق حفر،تجهیز و در مدار بهره برداری قرار گرفتند و دو حلقه در مرحله اخذ مجوز می باشد.

  مهندس کارگری با اشاره به انتقال آب سدماملو به شهرستان های جنوب شرق استان تهران ،اظهار داشت:هم اکنون صد درصد منابع تامین آب شهرستان پیشوا از سفره های آبی زیرزمینی است و به منظور بهره برداری از آب های سطحی،تعادل بخشی منابع آبخوان و تامین پایدار آب شرب شهروندان طرح انتقال آب سدماملو و طرح خط پدافندی در مرحله اخذ مجوز تخصیصی است.

  ۷۹۰ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای