امروز : یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 12 جولای, 2020 | ساعت انتشار خبر : 19:35 | تعداد بازدید : 543 نفر | امتیاز خبر :
 • برداشت بیش از ۱۲ هزار تن گندم و جو از مزارع قرچک

  مدیر جهاد کشاورزی قرچک از برداشت بیش از ۱۲ هزار تن گندم و جو از مزارع شهرستان قرچک خبر داد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا،علی محمد حسینی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قرچک در ...

  مدیر جهاد کشاورزی قرچک از برداشت بیش از ۱۲ هزار تن گندم و جو از مزارع شهرستان قرچک خبر داد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا،علی محمد حسینی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قرچک در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در سال زراعی جاری میزان سطح زیر کشت گندم ۱۷۰۰ هکتار و ۶۰۰ هکتار سطح زیر کشت جو بوده که از این میزان حدود ۹۵۰۰ تن گندم تولید شده که حدود ۵ هزار تن به سیلوهای استان تهران توسط کشاورزان شهرستان قرچک تحویل داده شده و حدود ۳۰۰۰ هزار تن برداشت محصول جو در شهرستان قرچک انجام شده است.

  وی افزود: در سال جاری آمار سطح زیر کشت کلزا ۷۰ هکتار بوده که حدود ۱۰۰ تن به سیلوها تحویل داده شده است.

  مدیر جهاد کشاورزی قرچک ادامه داد: خوشبختانه آفت سِن زدگی شهرستان قرچک صفر بوده و هیچ گزاشی مبنی بر سِن زدگی از سمت سیلوها گزارش نشده است.

  حسینی بیان کرد: از همه کشاورزان عزیز می‌خواهیم در سال زراعی جاری کشت گندم را ادامه دهند چون به عنوان یک محصول استراتژیک و مهم تلقی می‌شود و در امنیت غذایی کشور نقش بسزایی دارد.

  وی خاطرنشان کرد: کارشناسان و ناظران این مدیریت به صورت مستمر در امر برداشت نظارت داشته و آماده هرگونه پاسخگویی و مشاوره به زارعان هستند.

  http://nedayepishva.com/?p=63994&preview=true لینک کوتاه

   

   92 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای