امروز : جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۸ بهمن, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۱۰:۱۹ | تعداد بازدید : 122 نفر | امتیاز خبر :
 • برخی ثقیفه نشینان در دستگاه های نظام ورود پیدا کرده اند/ مسئولین علاوه بر شنیدن صدای اعتراض مردم باید مشکلات را برطرف کنند

  به گزارش  پايگاه خبري نداي پيشوا ،حجت الاسلام سید محسن محمودی امام جمعه موقت ورامین در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی که صبح امروز در ستاد فرماندهی یگان ویژه شرق ...

  برخی ثقیفه نشینان در دستگاه های نظام ورود پیدا کرده اند/ مسئولین علاوه بر شنیدن صدای اعتراض مردم باید مشکلات را برطرف کنند

   

  امام جمعه موقت ورامین گفت: مردم ایران امروز مردم صدر اسلام نیستند که گول فتنه گران ثقیفه را بخورند، به فتنه گران ثقیفه امروز که بعضاً در دستگاه های نظام نشسته اند می گوییم که ملت پای نظام و انقلاب اسلامی ایستاده اند و هر کسی که معاند این نظام باشند آن معاند را بر می دارند.

  به گزارش  پایگاه خبری ندای پیشوا ،حجت الاسلام سید محسن محمودی امام جمعه موقت ورامین در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی که صبح امروز در ستاد فرماندهی یگان ویژه شرق استان تهران برگزار شد بیان کرد: انقلابی در این کشور رخ داد و رهبری که سخن ومنطقش الهی بود رهبری آن را به عهده گرفت.

  وی خاطر نشان کرد: نظریه پردازان آمریکایی اعتراف کردند که امام خمینی(ره) حتی برای دشمنی خود نیز برای رضای خدا اقدام می کرد و ما امروز سی و نهمین سالگرد این انقلاب را جشن می گیریم.

  امام جمعه موقت ورامین اظهار داشت: اینکه انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) و امروز نیز با رهبری امام خامنه ای(مدظله العالی) در حال پیمودن مسیر است بخاطر پیروی از حضرت زهرا(س) و ائمه است.

  حجت الاسلام محمودی با بیان اینکه دشمن به دنبال تهاجم نظامی نیست، تصریح کرد: امروز به دنبال جنگ نرم هستند که به مراتب شکننده تر از جنگ سخت است.

  رئیس ستاد دهه فجر ورامین بیان کرد: امروز رسالت همه ما بسیار سنگین است زیرا پاسدارای از فرهنگ اعتقادی و امنیتی کشور بسیار سخت است هر چند که این اقدام فقط وظیفه نیروی انتظامی نیست.

  وی خاطر نشان کرد: عملکر نیروی انتظامی به خصوص در فتنه اخیر مایه مباهات است که این نیرو با افرادی که می خواستند موج سواری کنند مقابله کردند.

  امام جمعه موقت ورامین افزود: برخی از مسئولین می گویند که صدای مردم را باید شنید که به این مسئولین می گوییم که شما باید اقدام کنید.

  وی با بیان اینکه معترض محترم است، گفت: با اغتشاشگران و افرادی که می خواهند سوء استفاده کند و از کشرهای دیگر دستور می گیرند باید برخورد شود.

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران اظهار داشت: تاریخ اسلام مقاطع مختلف تلخ و شیرین دارد که یکی از تلخی ها بعد از پیامبر است که یاران ایشان را اذیت کردند و کاری کردند که علی(ع) تنها ماند که نتیجه آن شهادت حضرت زهرا(س) شد.

  حجت الاسلام محمودی بیان کرد: امروز ولایت فقیه رکن این نظام است و همه دشمنان فهمیده اند که این نظام بعداز این همه توطئه سرپا باقی مانده است بخاطر همین ولایت است و تا زمانی که یاران رهبری به دور ایشان هستند نمی توانند کاری کنند به همین دلیل نیز سپاه و نیروی انتظامی و بسیج را مورد هدف قرار می دهند.

  وی تصریح کرد: امکان دارد صدا و سیما ایراداتی داشته باشند ولی افرادی در تریبون ها حاضر شده و به صدا و سیما حمله می کنند که اگر صدا و سیما را تخریب کردیم آن زمان است که مردم به سمت کانال های تلگرامی می رود و آن زمان است که برخی از مسئولین بی غیرت از کنار اینها می گذرند.

  امام جمعه موقت ورامین اظهار داشت: مردم ایران امروز مردم صدر اسلام نیستند که گول فتنه گران ثقیفه را بخورند، به فتنه گران ثقیفه امروز که بعضاً در دستگاه های نظام نشسته اند می گوییم که ملت پای نظام و انقلاب اسلامی ایستاده اند و هر کسی که معاند این نظام باشند آن معاند را بر می دارند.

   

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای