امروز : دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 27 ژوئن, 2020 | ساعت انتشار خبر : 14:42 | تعداد بازدید : 1018 نفر | امتیاز خبر :
 • برخورد مهربانانه با مردم رویکرد جدید دستگاه قضا است/ مدیران نباید دست به عصا حرکت کنند

  رئیس دادگستری پیشوا با بیان این که برخورد مهربانانه با مردم رویکرد جدید دستگاه قضا است گفت: مدیران نباید دست به عصا حرکت کنند/ به گزارش ندای پیشوا, عادل رحمانی رئیس دادگستری شهرستان ...

  رئیس دادگستری پیشوا با بیان این که برخورد مهربانانه با مردم رویکرد جدید دستگاه قضا است گفت: مدیران نباید دست به عصا حرکت کنند/

  به گزارش ندای پیشوا, عادل رحمانی رئیس دادگستری شهرستان پیشوا در جمع مسئولان این شهرستان اظهار کرد: مجموعه دادگستری و دادستانی پیشوا به دنبال پیاده کردن سیاست های کلی ابلاغی این نهاد حول سه محور مبارزه با فساد، حمایت از حقوق عامه و اصلاح درون سازمان قضایی در این شهرستان است.

  وی افزود: تأکید بر برخورد مهربانانه و جلب رضایت مردم یکی از رویکردهای جدید و مهم قوه قضائیه است چراکه هرقدر هم عدالت به دقت اجرا شود اگر مورد قبول افکار عمومی نباشد اثرگذار نخواهد بود خوشبختانه در این مسیر قرار گرفتیم و انشاءالله با قوت ادامه یابد.

  رییس دادگستری پیشوا تصریح کرد: مدیران دلسوزی در پیشوا داریم و در جریان شیوع کرونا یک حرکت و جوششی در شهرستان ایجاد شد و با استفاده از ظرفیت های پنهان برای حرکت‌های جهادی توانستیم به نحو احسن این موضوع را مدیریت و از آن عبور کنیم.

  وی ادامه داد: اگر بتوانیم با ویروس بی مسئولیتی که در برخی ادارات در سطح کشور شیوع دارد مبارزه کنیم، دستاوردهای بزرگی به همراه خواهد داشت در پیشوا نیاز به تشکیل یک کمیته یا ستاد برای افزایش هماهنگی و همراهی بین ادارات و نهادها در راستای توسعه شهرستان است چراکه برخی عدم هماهنگی‌ها در تغییر کاربری اراضی و همچنین در رابطه با مجتمع‌های مسکن مهر نگران‌کننده و مشکل آفرین است.

  رحمانی گفت: متاسفانه برخی دستگاه‌ها در رسیدگی به مشکلات مردم تعلل می کنند و باید این جرأت و جسارت در مدیران شهرستان ایجاد شود که زیاد هم دست به عصا حرکت نکنند باید نگاه جدیدی در مجموعه شهرستان برای حل معضلات ایجاد شود و در این مسیر دستگاه قضا در کنار سایر نهادها حضور داشته و از هیچ کمکی دریغ نخواهد کرد.

  http://nedayepishva.com/?p=63515&preview=true لینک کوتاه

  انتهای پیام/*

   117 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای