امروز : جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۲۷ بهمن, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۰۸:۵۷ | تعداد بازدید : 18713 نفر | امتیاز خبر :
 • برای کادر سازی و تربیت نیرو در پیشوا برنامه داریم

  به گزارش پايگاه خبري نداي پيشوا؛سيد مرتضي طباطبايي شب گذشته در جمع نمازگزاران مسجد حضرت ابوالفضل(ع) محله باغ ناصر ،اظهار داشت:بر پایه تصمیم جمعی اعضای شورای اسلامی شهر دراین دوره، نیروهای متخصص ...

  برای کادر سازی و تربیت نیرو در پیشوا برنامه داریم

  رئیس شورای اسلامی شهر پیشوا گفت: فقط به فکر اداره شهرداری و شهر نیستیم ،همه فکر وذکرما معطوف به اداره شهر نیست بلکه برای کادر سازی و تربیت نیرو در پیشوا برنامه داریم.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛سید مرتضی طباطبایی شب گذشته در جمع نمازگزاران مسجد حضرت ابوالفضل(ع) محله باغ ناصر ،اظهار داشت:بر پایه تصمیم جمعی اعضای شورای اسلامی شهر دراین دوره، نیروهای متخصص و کاردان را برای اداره شهر آوردیم که به واسطه حضور این افراد و علم و تجربه آنان ،علاوه بر ارائه بهینه خدمات،در برنامه ای مدون کادر مورد نیاز مدیریت شهری در سالها و ادوار آینده ساخته، پرداخته و تربیت می شوند.

  وی افزود:فقط به فکر اداره شهرداری و شهر نیستیم ،همه فکر وذکرما معطوف به اداره شهر نیست بلکه برای کادر سازی و تربیت نیرو در پیشوا برنامه داریم.
  رئیس شورای اسلامی شهر پیشوا تاکید کرد:خوشبختانه فردی در راس شهرداری قرار گرفته که در شهر های همجوار و استان تهران کم نظیر و حتی بی نظیر و با تجربه بالا و تحصیلات مرتبط در صورت حمایت مردم ،ظرف یکسال آینده، خروجی مطلوب و آینده ای درخشان را پیش روی مردم قرار خواهد داد.
  طباطبایی در پایان گفت: در طول دهه فجر با حضور در تمام مساجد شهر به اتفاق اعضای شورا،شهردار،معاونان و مشاوران وی مشکلات مناطق را شمارش کرده و با طرح در جلسات شورا به دنبال بر طرف کردن موانع موجود هستیم.
  گفتنی است در این دیدار حکمت امیری شهردار، مجتبی جنیدی نایب رئیس و ابراهیم عابدی عضو شورای اسلامی شهر پیشوا،علیرضا زینی وند سرپرست معاونت اداری ومالی،سید رسول رمضانی وفا معاون امور فنی و عمرانی،غلامرضا عباسی ،امیراسفندیاری ومهدی مقاری مشاوران امور عمرانی ، برنامه ریزی و رسانه ای شهردار نیز حضور داشتند.

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای