امروز : سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 6 دسامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 15:53 | تعداد بازدید : 3950 نفر | امتیاز خبر :
 • برای وزارت بهداشت ننگ است که پیشوا تنها شهرستانی است که بیمارستان ندارد

  امام جمعه شهرستان پیشوا گفت: بعضی ها اشتباهات کوچک نظام را بزرگ نمایی و خدمات انقلاب را بایکوت می کنند مردم می دانند و می فهمند که حساب مسوول بی تدبیر از ...

  امام جمعه شهرستان پیشوا گفت: بعضی ها اشتباهات کوچک نظام را بزرگ نمایی و خدمات انقلاب را بایکوت می کنند مردم می دانند و می فهمند که حساب مسوول بی تدبیر از انقلاب جدا است و از شورای نگهبان انتظار دقت در صلاحیت نامزدها را داریم.

  به گزارش ندای پیشوا، حجت الاسلام و المسلمین روح الله باقری امام جمعه پیشوا در خطبه های نماز عبادی سیاسی این هفته در مصلی حرم حضرت جعفربن موسی ع بیان کرد: امروزه مردم ایران دنبال تمدن سازی نظام هستند به واسطه هجرت حضرت معصومه ایران و قم به عنوان محور مقاومت حرم اهل بیت(ع) شده است حرم اهل بیت در بقیع است اما قلب حرم اهل بیت در ایران در قم است همه این ها زمینه سازی ظهور امام عصر(عج) می شود.

  وی افزود: ذهن ها پر از باورهای ترک خورده است حکایت امروز جامعه ما همین است چرا بعضی ها این گونه حرف می زنند علیه انقلابی که خودشان به وجود آوردند اسلحه گرفتند جنگ امروز جنگ تغییر اعتقادات است.

  نماینده ولی فقیه در پیشوا با اشاره به بی تدبیری برخی از مسوولین بیان کرد: اشتباهات کوچک ما را بزرگ نمایی می کنند این همه خدمت جمهوری اسلامی داشته بایکوت می کنند حساب مسوول بی فکر و بی تدبیر با انقلاب جدا است این را مردم می دانند می فهمند.

  وی در مورد استفاده درست از فضای مجازی اذعان کرد: خاکریز اول دشمن فکر و ذهن مردم است. ژنرال آمریکایی می گوید جنگ آینده جنگ لایک است هر لایکی که می کنیم تیری به قلب شیعه است بدانیم چه مطلبی را لایک می کنیم در میدان دشمن بازی می کنیم، از فضای مجازی درست استفاده و آن را برای دشمن ناامن کنیم.

  روح الله باقری با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در رابطه با ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس عنوان کرد: رهبری خطاب به داوطلبین انتخابات مجلس فرمودند اگر توان ندارید مسولیت نپذیرید پیامبر به اباذر می گوید تو انسان خوبی هستی اما به درد ریاست نمی‌خوری، دو نفر را نمی توانی مدیریت کنی مال یتیم هم قبول نکن به مال یتیم افراد دست درازی می کنند و تو نمی توانی جلوی آن ها را بگیری.

  باقری در خصوص انتخاب های شورای نگهبان عنوان کرد: :شورای نگهبان کار سختی دارد انتظار دقت داریم کسانی  را انتخاب کنند که درد مردم را بفهمند.

  وی با اشاره به رای جمع کردن نامزدهای انتخاباتی به هر صورتی اذعان کرد: اگر کسی به شما برای رای جمع کردن پول و غذا داد بدانید به اندازه یک مرغ داری و میلیونی از بیت المال دزدی می کند چرا بعد از انتخابات غذا نمی دهید؟ این پول ها باید در بیاد.
  خطبه های نماز جمعه پیشوا: سیل آمده ولی مسئول نیست
  دوره تدبیر و امید بیشترین تحریم ها داشتیم که محصول مذاکره بود
  روح الله باقری با اشاره به حضور وزیر بهداشت در پیشوا تصریح کرد: برای وزارت بهداشت ننگ است که پیشوا تنها شهرستان است که بیمارستان ندارد امیدواریم  حضور وزیر بهداشت در پیشوا سیاسی نباشد  زیرا وزرای قبلی هم قول دادن و رفتند درحدحرف مصوبات خوبی اتفاق افتاد هفته بعد نیز در تهران باحضوروزیر جلسه ای برای  احداث بیمارستان داریم فرماندار برای مردم با جدیت ساخت بیمارستان را پیگیری کنند.

  امام جمعه پیشوا در پایان با گلگی  از عدم حضور اعضای شورای شهر در نماز جمعه خاطرنشان کرد:
  ۷شورایی که در پیشوا رای از مردم گرفتند امروز یک نفر هم  درنمازجمعه نیستند واقعا خسته نباشند.

  ۱۵۳ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای