امروز : شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 22 ژانویه, 2021 | ساعت انتشار خبر : 14:50 | تعداد بازدید : 5758 نفر | امتیاز خبر :
 • برای ظهور حضرت حجت مدیریت در کشور باید اصلاح شود/ شورای نگهبان چهره های جدید و انقلابی برای انتخابات بیاورد

  امام جمعه پیشوا با اشاره به این که برای ظهور حضرت حجت مدیریت و اقتصاد در کشور باید اصلاح شود گفت: شورای نگهبان چهره های جدید و حزب اللهی و انقلابی برای ...

  امام جمعه پیشوا با اشاره به این که برای ظهور حضرت حجت مدیریت و اقتصاد در کشور باید اصلاح شود گفت: شورای نگهبان چهره های جدید و حزب اللهی و انقلابی برای انتخابات بیاورد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا, حجت الاسلام روح الله باقری امام جمعه شهرستان پیشوا در خطبه های نماز جمعه این هفته که با رعایت پروتکل های بهداشتی در مصلی حرم جعفربن موسی الکاظم(ع) برگزار شد اظهار داشت: اقوام گذشته به خاطر حسادت ولی خدا پیامبر خدا را کنار زدند و نگذاشتند کار کنند و مردم در طول تاریخ پشت دروازه حسادت ماندند مردم امروز دیگر از این حرف ها گذشتند و حسادت بین آن ها نیست و رشد کردند مانند اربعین که مردم دنیا دور حرم ولی خدا مانند پروانه می چرخند.

  وی افزود:مانند عزاداری ها و تشییع حاج قاسم که حسادت برداشته شده است و امروز از آن حسادت روی برگردانند
  امروز همه منتظر ظهور حضرت حجت هستند تا روزنه امید باز شود شرط دیگر ظهور گناه نکردن است مردم امروز به حداقل معنویت برای انتظار ظهور رسیده اند همین حدواندازه از دین داری و اخلاق برای ظهور کفایت می کند همین عزاداری و اربعین و….. کفایت می کند.

  حجت الاسلام باقری عنوان کرد: مردم در سر بزنگاه ها حاضر هستند اگر دولتمردان بهتر عمل کنند دین داری مردم و اخلاق بیشتر می شود اگر دولتمردان کار خود را اصلاح کنند معنویت مردم بیشتر می شود.

  وی گفت: مردم باید بخواهند باید به سمت ادعیه بروند همین دعا و گریه کردن و تمنا برای ظهور فقط برای ایران نیست برای کل مسلمانان منطقه است که مردم امروز تشنه ظهور حضرت حجت است ما اکنون امادگی برای ظهور داریم ولی باید بیشتر تلاش کنیم ما در دوقسمت برای ظهور کم کاری کردیم که باید حل شود.

  باقری بیان کرد: شهادت ولی نعمت ما حضرت جعفربن موسی الکاظم نزدیک است این ایام منتصب به بزرگداشت این بزرگوار است که در این هفته که شهادت ایشان است باید سنگ تمام بگذاریم در هیئت و خانه و خیابان باید عزاداری خود را نشان دهیم این امامزاده واجب التعظیم است جز منتصبین اصلی به ولی خدا است قدر بدانیم که در جوار همچین بزرگواری نفس می کشیم و زندگی می کنیم انشالله در شهادت ایشان سنگ تمام بگذاریم.

  وی ادامه داد: از عزیزانی که در ایام فاطمیه سنگ تمام گذاشتند با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی و مراعات سلامت مردم تشکر و قدردانی می کنم که یک فاطمیه خوب برگزار کردند اجر همه عزیزان با مادر سادات حضرت زهرا(س).

  امام جمعه پیشوا تصریح کرد: وضعیت کرونا الان شرایط شکننده ای است در پیشوا وضعیت کرونا آبی است بهتر شده و مردم رعایت کردند از مردم و کسبه و بهداشت ودرمان بسیار تشکر می کنم همه دست به دست هم دادند که وضعیت بهتر شده است امیدواریم خدا کمک کند تا وضعیت سفید شود عادی انگاری برای ما خطر است باید مراقبت داشته باشیم.

  وی گفت:در دو قسمت درآمادگی ظهور آسیب دیدیم یکی رابطه مردم و مومنین با یکدیگر است باید با هم باشیم این با هم نبودن و کنار هم نبودن برای ما آسیب است عامل پیروزی ما در جنگ با هم بودن است در هیئت و عزاداری با هم هستیم در مسائل اقتصادی با هم نیستیم در شغل و ثروت و درآمد با هم نیستیم چرا نمی توانیم تعاونی تشکیل دهیم چرا زمان جنگ می توانستیم چرا در اربعین می توانیم کنار هم باشیم ولی الان در کنار هم نیستیم حضرت آقا فرمودند کار آفرین رزمنده است.

  روح الله باقری اظهار کرد: مسئله بعدی این است که خیلی نقص داریم مدیریت است بعضی ها می گویند میخواهیم کار راه بیندازیم ولی مسئولین مانع می شوند در سختی راه اندازی کار در دنیا اول هستیم فقط نباید با دزد و رانتخوار برخورد کنیم محاکمه باید برای کسانی باشد که مانع کار شود.

  وی افزود: ۸ سال از دولت و ۱ سال از کرونا می گذرد و ما وزیر و رییس جمهور ندیدیم کاری به کسب و کار مردم داشته باشد بورس که به تشویق دولت بود حالا قشر ضعیف چقدر دارند ضرر می کنند این است که وضعیت مدیریت اقتصادی ما آسیب زااست و آمادگی برای ظهور نداریم قوه قضاییه و مسئولین در بورس ورود کنند.

  حجت الاسلام باقری عنوان کرد: اصلاح وضعیت اقتصاد آخرین مرحله آمادگی ظهور است حضرت برای مدیریت و حاکمیت واداره جامعه ظهور می کنند فقط برای دعا و مناجات که ظهور نمی کنند مردم باید فرق مدیر بد و خوب را بدانند و شناخت کافی پیدا کنند و انتخاب درست داشته باشند.

  وی گفت: نیروهای حضرت من و شما هستیم تا آمادگی را پیدا نکنیم و رشد نداشته باشیم و مدیریت درست نشود آقا نمیاید زمانی که مدیر خوب را از بد تشخیص دهیم زمانی که رهبری مطلبی می گوید تا اشاره ای می کند تا آخر برویم ظهور می شود نه این که مثلا ولی خدا می گوید واکسن از خارج نیاید همه با او تقابل می کنند همین دموکراسی و انتخاب مردم علی را خانه نشین کرد.

  باقری بیان کرد: حضرت علی فرمود

  ند مردم اصلاح نمی شوند مگر این که مسئولین اصلاح شوند مسئولین زمانی اصلاح می شوند که مردم درست انتخاب کنند انتخابات مهم است چهره های قدیمی گذشت از شورای نگهبان و نخبگان جامعه انتظار داریم چهره جدید و انقلابی و حزب الهی و.. انتخاب کنند از این چهره ها خسته شدیم.

  امام جمعه پیشوا تصریح کرد: زمانی که این دو اصلاح شود آقا ظهور می کنند و روزگار برای من و شما خوش می شود و دولت پایدارمی شود و دشمنان ما ناامید می شوند و ترامپ ملعون عقب نشینی می کند و اصلاح طلبان به بایدن امید نمی بندند تمام شد جای تاسف است آمریکا دیگر ابرقدرت نیست اگر بود کشور های اطراف او به حرفش گوش می دادند.

  وی ادامه داد: امروز ترامپ مرد و رفت و تمام شد و حاج قاسم در اوج عزت است خدا حاج قاسم را عزیز و ترامپ را ذلیل کرد اگر مسئولین و دولت و کشور اصلاح شود مدیریت و اقتصاد اصلاح شود به آمادگی ظهور حضرت حجت(عج) خواهیم رسید.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=68521&preview=true لینک کوتاه

   116 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای