امروز : چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۲۰ بهمن, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۱۴:۳۱ | تعداد بازدید : 8554 نفر | امتیاز خبر :
 • برای نگاهداشت انقلاب دینی و مردمی و حمایت از ولی فقیه راهپیمایی ۲۲ بهمن را باشکوهتراز قبل برگزار میکنیم

  به گزارش پايگاه خبري نداي پيشوا،حجت الاسلام والمسلمين روح الله باقري در خطبه هاي سياسي عبادي امروز با بيان اينکه دهه فجر همانند اعياد مذهبي بايد گرامي داشته شود،اظهار داشت : در ...

  برای نگاهداشت انقلاب دینی و مردمی و حمایت از ولی فقیه راهپیمایی ۲۲ بهمن را باشکوهتراز قبل برگزار میکنیم

  امام جمعه شهرستان پیشوا گفت:با وجود مشکلات و کم و کاستی های اقتصادی برای نگاهداشت انقلاب دینی و مردمی با حضور پر رنگ و قوی در راهپیمایی ۲۲ بهمن در این برهه بسیار حساس، پشتیبانی و حمایت خود را از نظام جمهوری اسلامی ایران و ولایت فقیه به رخ همه دنیا میکشانیم.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا،حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری در خطبه های سیاسی عبادی امروز با بیان اینکه دهه فجر همانند اعیاد مذهبی باید گرامی داشته شود،اظهار داشت : در آستانه جشن بزرگ یوم الله ۲۲ بهمن هستیم ،بعد از ورود اسلام به ایران بزرگترین خاطره ملت ،دهه فجر و ۲۲ یهمن است.

  وی افزود: تا قبل از وقوع انقلاب اسلام نبود و پادشاهان ظالم و ستمگر بر ما حکومت میکردند؛باید ارزش های انقلاب از قبیل خدمت و برداشتن فاصله بین مردم و شهادت و جهاد و غیرت و مقاومت و همه ارزش های انسانی حفظ شود و نگاهداشت این ارزش ها ازاوجب واجبات است .

  امام جمعه شهرستان پیشوا با قیاس نظام امروز با نظام های ظالمانه حاکم بر ایران گفت:وقتی خدمات انقلاب را با قبل از انقلاب مقایسه میکنیم میبینیم امروز نسبت به گذشته بسیار تغییر کرده است ؛عده ای مغرضانه چهره منحوس پهلوی را تطهیر می کنند و بعضی کم کاری های مسئولان مملکتی را با دوران شاه رضاخان مقایسه میکنند.

  وی در ادامه گفت:خدمات نظام اسلامی از قبیل امنیت و سیاسی و آزادی بیان جامعه امروز در هیچ برهه از زمان نبوده و حتی در دوران ستم شاهی گرفتن مجوز یک روزنامه با اجازه  ساواک بوده است؛امروز چند هزار ماهنامه و مجله وخبرگزاری و فضای مجازی داریم که آزادانه به  تمام مسئولان از رده بالا و پایین انتقاد میکنند.

  باقری تصریح کرد:امروز اگر قدرت نظامی و نیروهای مقتدر نداشتیم اینها ما را تکه تکه میکردند،در بحث سیاسی و خدمات شهری و روستایی و عمرانی  زندگی مردم از نظر رفاهی بسیار پیشرفت کرده است.

  وی افزود :در شهرستان  پیشوا بالای ۹۵ درصد معابر روستایی آسفالت شده است و زیرساخت عمرانی دانشگاهها مراکز علمی و آموزشی گسترش یافته است تحول درونی مردم با حضور در نماز جمعه و پیاده روی اربعین و عاشورا و گرامیداشت ایام فاطمیه  قابل قیاس با قبل نیست.

  امام جمعه شهرستان پیشوا با بیان اینکه یک روز ایرانی جرات نداشت حتی بگوید من ایرانی هستم تاکید کرد:امروز مشکلات فراوان  بی اخلاقی ها دامن گیر جامعه اسلامی شده است  اما پیشرفت کشور ما در زمینه های مختلف هسته ای و اجتماعی و سیاسی برخلاف جهت دنیا و تحریم های ناجوانمردانه به بالاترین سطح خود رسیده است.

  وی افزود:برخی عقیده دارند  امریکا و انگلیس هم بودند این خدمات را ارائه میکردند اما استقلال سیاسی و تصمیم گیری ما برای سرنوشت کشور خودمان را چکار کنیم ؛ مهمترین مساله برای کشور استقلال سیاسی است که بدنبال آن استقلال فرهنگی و نظامی واجتماعی را برای کشور ما بهمراه دارد.

   باقری با اشاره به اینکه ما توانستیم امریکا را به چالش بکشانبم تصریح کرد: هیچ زمانی ما جرات نمیکردیم در مقابل امریکا عرض اندام کنیم اما امروز توانستیم آمریکا را به عصبانیت بکشانیم ؛ اگرانقلاب ضربه بخورد باید فاتحه چنین انقلاب دینی و مردمی  را برای همیشه باید خواند.

  امام جمعه شهرستان پیشوا در پایان گفت:همه با وجود مشکلات و کم و کاستی های اقتصادی برای نگهداشت انقلاب دینی و مردمی  وبا حضور پر رنگ و قوی در راهپیمایی ۲۲ بهمن در این برهه بسیار حساس، پشتیبانی و حمایت خود را از نظام جمهوری اسلامی ایران و ولایت فقیه به رخ همه دنیا میکشانیم.

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای