امروز : چهارشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 26 آگوست, 2018 | ساعت انتشار خبر : 15:21 | تعداد بازدید : 11856 نفر | امتیاز خبر :
 • بداخلاقی کارمندان باعث بدبینی مردم نسبت به کل جامعه اسلامی می شود

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا ؛حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری در مراسم تجلیل از کارمندان نمونه شهرستان پیشوا ضمن تبریک دهه امامت ولایت و هفته دولت اظهار داشت: تقارن ایام ...

  بداخلاقی کارمندان باعث بدبینی مردم نسبت به کل جامعه اسلامی می شود

  امام جمعه پیشوا گفت بداخلاقی حتی در جزء ترین قسمت حکومت اسلامی و در بین کارمندان ادارات باعث بدبینی مردم به کل نظام اسلامی میشود و اقل توقع مردم برخورد شایسته و خوب است.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا ؛حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری در مراسم تجلیل از کارمندان نمونه شهرستان پیشوا ضمن تبریک دهه امامت ولایت و هفته دولت اظهار داشت: تقارن ایام ولایت حضرت علی (ع)را با هفته گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت و شهدای کارمند علی الخصوص شهیدان رجایی و باهنر که در اذهان ملت ایران در طول تاریخ برای همیشه باقی خواهند ماند به فال نیک میگیریم و تبریک عرض می نماییم.

   

  وی با اشاره به خطبه های نهج البلاغه  در خصوص قبول مسئولیت در نظام اسلامی گفت:مسولیت خطیر خدمت به مردم در حقیقت امانتی است که بر عهده ما گذاشته شده است و قبول مسئولیت افتخار است چون ما اعتقاد داریم این مسئولیت متصل به دین و اسلام و نظام امام زمانی است.

  باقری  اظهار کرد:بزرگ و کوچک همگی خادمین ملت هستیم و نگاه مردم به کارمندان و روسای ادارات و نهادهای خدمات رسان نگاه به سرباز دین و امام زمان است.

  وی افزود:نباید تصور کنید که یک کارمند جزء هستید و در نظام کلان جمهوری اسلامی جایگاهی ندارید ،مردم در اولین برخورد با کارمندان در نظام اسلامی متوجه می شوند کسی واقعا خدمت گذار است یا خدای ناکرده حرافی می کند.

   

  امام جمعه پیشوا گفت:مدیران جزء و کارمندان باید خود را عالی ترین مقام کشور تصور کنند تا بتوانند خدمتی انجام دهند.

  وی در ادامه بیان داشت:نگاه مردم به امام جمعه نگاهی است که به رهبری دارند و نگاه به فرماندار و ادارات نگاهی است که به رئیس جمهور دارند و خدای ناکرده هر گونه تخلف را به حساب کل نظام اسلامی میگذارند.

   

  باقری گفت:انقلاب اسلامی ایران مقدمه ظهور انقلاب جهانی حضرت مهدی (عج) است و بداخلاقی حتی در جزء ترین قسمت حکومت اسلامی و در بین کارمندان ادارات باعث بدبینی مردم به کل نظام اسلامی میشود و اقل توقع مردم برخورد شایسته و خوب است.

   512 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای