امروز : دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 7 نوامبر, 2020 | ساعت انتشار خبر : 14:04 | تعداد بازدید : 2482 نفر | امتیاز خبر :
 • بخش مرکزی پاکدشت در مسیر پیشرفت و توسعه

  بخشدار مرکزی پاکدشت گفت: بخش مرکزی پاکدشت در مسیر پیشرفت و توسعه قرار دارد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، در راستای توسعه و آبادانی روستاها مهندس خانی بخشدار مرکزی شهرستان پاکدشت از پروژه ...

  بخشدار مرکزی پاکدشت گفت: بخش مرکزی پاکدشت در مسیر پیشرفت و توسعه قرار دارد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، در راستای توسعه و آبادانی روستاها مهندس خانی بخشدار مرکزی شهرستان پاکدشت از پروژه زیرسازی و آسفالت بلوار ۱۴ معصوم روستای قلعه نو املاک بازدید کرد.

  بخشدار مرکزی پاکدشت در حاشیه این بازدید با تاکید بر عمران و آبادانی روستاها اظهار کرد: در راستای تاکیدات دکتر محسنی بندپی استاندار محترم تهران و تمهیدی فرماندار شهرستان و تلاش های مجموعه بخشداری و دهیاری ها شاهد جبران عقب ماندگی ها در حوزه روستایی هستیم.

  خانی تصریح کرد: این کار علاوه بر رضایتمندی روستاییان عزیز باعث دلگرمی و افزایش روحیه خدمت رسانی در مسئولان شده است و شوراهای اسلامی روستا و دهیاری ها به عنوان دو نهاد مدیریت روستایی وظیفه دارند در راستای توسعه و آبادانی روستاها تلاش مضاعفی داشته باشند.

  وی گفت: پروژه زیرسازی، جدول گذاری، اجرای نهر روسی برای هدایت آب های سطحی و آسفالت لاین جنوبی بلوار ۱۴ معصوم این روستا با مساحتی معادل ۱۷۰۰ مترمربع و اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

   

  http://nedayepishva.com/?p=67662&preview=true لیک کوتاه

   124 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای