امروز : سه شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 24 آگوست, 2016 | ساعت انتشار خبر : 07:20 | تعداد بازدید : 7719 نفر | امتیاز خبر :
 • با فصل الخطاب قرار دادن فرامین رهبر معظم انقلاب در برابر توطئه های دشمنان واکسینه می شویم

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، سرهنگ هادی احمدی در جمع خبرنگاران گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی (ره)، استکبار جهانی که منافع خود را در منطقه خاور میانه ...

  فرمانده نیروی انتظامی پیشوا تأکید کرد: اگر فرامین و رهنمودهای مقام معظم رهبری را فصل الخطاب قرار دهیم، مطمئنا در برابر توطئه های دشمنان واکسینه می شویم و دشمن در جنگ نرم هم هیچ غلطی نمی تواند بکند.

  با فصل الخطاب قرار دادن فرامین رهبر معظم انقلاب در برابر توطئه های دشمنان واکسینه می شویم

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، سرهنگ هادی احمدی در جمع خبرنگاران گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی (ره)، استکبار جهانی که منافع خود را در منطقه خاور میانه در خطر می دید، با تجهیز رژیم بعث عراق، هشت سال جنگ را به جمهوری اسلامی ایران تحمیل کرد، اما رزمندگان ما با روحیه جهادی، ایثارگری و از خود گذشتگی توانستند بر دشمن پیروز شوند و اجازه ندادند که دشمنان به کوچک ترین هدف خود دست یابند.

   

  فرمانده انتظامی پیشوا بیان کرد: دشمنان وقتی فهمیدند که ملت فهیم و غیور ایران اسلامی را نمی توان با جنگ فیزیکی مغلوب کرد، تغییر روش و تاکتیک دادند و سعی کردند با جنگ نرم با جمهوری اسلامی ایران مقابله کنند.

  وی با اشاره به تأکیدات مکرر مقام معظم رهبری مبنی بر تهاجم فرهنگی و جنگ نرم دشمنان علیه جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب در دهه اخیر بارها مسئله تهاجم فرهنگی، شبیخون فرهنگی و جنگ نرم دشمنان علیه جمهوری اسلامی ایران را به مسئولین اجرایی و فرهنگی کشور گوشزد کردند و حتی مصدایق آن را نیز به صورت میدانی اشاره می کنند، اما برخی مواقع احساس می کنیم آنهایی که می بایست در این جبهه ایفای نقش کنند، خیلی کم کار هستند.

  احمدی، اظهار داشت: دشمنان در جنگ نرمی که علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی به راه انداختند، سعی دارند اعتقادات، سجایای اخلاقی و ارزش های اسلامی ملت ایران از بین ببرند.

  فرمانده انتظامی پیشوا، ورود انواع مواد مخدر به کشور را از مصادیق جنگ نرم دشمن دانست و هدف از آن را از نابودی غیرت جوانان ایران اسلامی عنوان کرد.

  وی با اشاره به سخنان رئیس اسرائیلی شبکه ماهواره ای فارسی وان در خصوص نابودی نهاد خانواده در ایران گفت: رابرت مرداگ خطاب به دوستان یهودی خود می گوید، ما از این به بعد باید در خصوص کلمه ای به نام خانواده در ایران کار کنیم و مادر در خانواده نقش کلیدی و محوری دارد، اگر ما، مادر را به لجن بکشانیم، خانواده و جامعه ایران را به لجن کشیده ایم.

  سرهنگ احمدی تأکید کرد: اگر همه ما فرامین و رهنمودهای مقام معظم رهبری را فصل الخطاب قرار دهیم مطمئنا واکسینه می شویم و دشمن در این جنگ نرم هیچ غلطی نمی تواند بکند.

  فرمانده انتظامی پیشوا با اشاره به قدرت نفوذ کلام مقام معظم رهبری اظهار داشت: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ۶ ماه برنامه ریزی می کنند، اما با یک سخنرانی ۱۰ دقیقه ای مقام معظم رهبری تمام توطئه های آنان خنثی می شود.

  وی افزود: معاون سازمان سیا به اوباما می گوید، شما راه سختی در پیش دارید چرا که رهبری ایران هم راه را بلد است و هم نقشه راه دارد.

   597 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای