امروز : شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 23 جولای, 2020 | ساعت انتشار خبر : 15:09 | تعداد بازدید : 1586 نفر | امتیاز خبر :
 • با رشد فضای مجازی در کشور فرهنگ مطالعه نیز در حال گسترش است

  امام جمعه قرچک گفت: علی رغم رشد فضای مجازی در کشور روز به روز فرهنگ مطالعه در حال گسترش است/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حجت الاسلام اسماعیلی امام جمعه شهرستان قرچک در ...

  امام جمعه قرچک گفت: علی رغم رشد فضای مجازی در کشور روز به روز فرهنگ مطالعه در حال گسترش است/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حجت الاسلام اسماعیلی امام جمعه شهرستان قرچک در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی این شهرستان با حضور معاون سیاسی و بخشدار مرکزی و دیگر مسئولین اظهار کرد: علی رغم رشد فضای مجازی در کشور در دهه اخیر نه تنها از ارزش کتابخانه ها کاسته نشد بلکه فرهنگ مطالعه روزبه روز در حال گسترش بوده و در قرچک نیز علی رغم شرایط کرونا اقدامات ارزشمند پابرجا بود.

  وی گفت: زیرساخت های فرهنگی از جمله وجود کتابخانه برای هر کشوری دارای اهمیت است به ویژه در کشور ما با وجود فرهنگ غنی ایرانی اسلامی و ما این انتظار را داریم مسئولان نهاد کتابخانه های عمومی کشور و استان تهران به این شهرستان که به لحاظ زیرساخت ها نیاز به کمک بیشتری دارد توجه ویژه داشته باشند.

  خدایی راد معاون فرماندار قرچک نیز بیان کرد: موضوع کتاب و کتابخوانی یک موضوع بنیادین و زیرساختی برای هر جامعه ای محسوب می شود و در شرایط کرونا نیز با این که کتابخانه ها تعطیل بودند اما فرهنگ کتابخوانی همچنان فعال بود اداره کتابخانه ها در شرایط کنونی برنامه های خود را به صورت مجازی و الکترونیکی تداوم بخشد کتابخانه روستای داودآباد در قرچک ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

  http://nedayepishva.com/?p=64432&preview=true لینک کوتاه

   131 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای