امروز : دوشنبه ۶ تیر ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 2 آوریل, 2021 | ساعت انتشار خبر : 16:07 | تعداد بازدید : 3336 نفر | امتیاز خبر :
 • باید برای حکومت مهدوی خود را آماده کنیم و جایگاه خود را بشناسیم/ اقتدار و اقتصاد کشور به انتخابات بستگی دارد

  امام جمعه شهرستان پیشوا با اشاره به این که برای حضور در حکومت مهدوی باید خود را آماده کرده و جایگاه خود را بشناسیم گفت: امسال سال انتخابات است سرنوشت، اقتدار، سربلندی ...

  امام جمعه شهرستان پیشوا با اشاره به این که برای حضور در حکومت مهدوی باید خود را آماده کرده و جایگاه خود را بشناسیم گفت: امسال سال انتخابات است سرنوشت، اقتدار، سربلندی و اقتصاد کشور به انتخابات بستگی دارد آگاهانه فرد اصلح را انتخاب کنید/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حجت الاسلام و المسلمین روح الله باقری امام جمعه شهرستان پیشوا در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته مورخ ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ روز طبیعت که در مصلی حرم مطهر جعفربن موسی الکاظم(ع) با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد اظهار داشت: اگر روزی به ما بگویند که ناموس شما دزدیده شده بچه شما گم شده مریض شده همسر شما سرطان یا بیماری ناعلاج گرفته چطور دعا می کنیم چطور در حالت مضطر دعا می کنیم چطور به امامان معصوم متوسل می شویم چطور پنجره فولاد امام رضا(ع) را می گیریم اگر با این حالت اضطرار برای امام عصر دعا کنیم برای خودمان اثرگذار است.

  وی افزود: این حالت اضطرار و دگرگونی باید در درون ما باشد کسی را نداریم که چنین ادعایی کند که در طول عمرش پنج دقیقه به صورت مضطز برای ظهور امام عصر دعا کرده باشد.

  حجت الاسلام باقری عنوان کرد: در سال جدید دو ولادت امام عصر خواهد بود که امیدواریم بین این دو ولادت خوادث و اتفاقات خوبی برای ملت ایران و مسلمانان جهان رقم بخورد و مهمترین آن ظهور حضرت حجت باشد که امسال آخرین سال غیبت و دوری امام عصر بوده باشد.

  وی ادامه داد: با ظهور حضرت حجت حکومت عدل علوی و اهل بیتی رقم می خورد در غالب حکومت مهدوی از بین مردم و ظرفیتها استفاده خواهد شد پس ما باید وضعیت و جایگاه خود را بدانیم که در حکومت مهدوی در چه رده و رسته و جایگاهی هستیم.

  امام جمعه پیشوا تصریح کرد: باید خودسازی کنیم که در چه جایگاهی از حکومت مهدوی خواهیم بود باید از لحاظ روحی و جسمی و علمی خود را آماده کنیم اهل ایران و فارس از زمان اهل بیت برای آماده سازی ظهور جایگاه خاصی داشتند باید غنیمت بشماریم امسال سال انتخابات است سرنوشت و اقتدار و سربلندی و اقتصاد کشور به انتخابات بستگی دارد در این ۸ سال دیدیم که انتخابات چه تاثیری در کشور دارد اگر درست انتخاب می کردیم ۸ سال به عقب نمی رفتیم در فرهنگ و سیاست داخلی و خارجی و اقتصاد و…. برگشت خوردیم رئیس جمهور بعدی نیز هرچقدر توانمند باشد باید اول کشور را به حالت اول برگرداند و در ضمن پیشرفت هم داشته باشد.

  وی گفت: افرادی را انتخاب کنید که جایگاه خود را در نظام اسلامی و حکومت مهدوی بداند آیا مسئولین امروز لیاقت حکومت مهدوی را دارند؟ قطعا خیر البته مسئولین خوب نیز داریم اما برخی ها آن قدر بد عمل کردند مسئولین خوب نیز زیر سوال رفتند و دیده نمی شوند این وضعیت بازار شب عید امسال بود وزارت کشاورزی می گوید مشکلی نداریم وزارت صمت می گوید مرغ را داریم وارد می کنیم رئیس جمهور و سخنگوی دولت می گویند هیچ مشکلی نداریم و چیزی نشده است این وضعیت بازار و میوه عید بود که دولت اعلام کرد که قیمت ها را خودشان بالا بردند این تنظیم بازار نیست تنظیم گرانی بازار است.

  باقری بیان کرد: در انتخابات فضاهای رسانه ای و تخریبی آرام آرام شروع می شود و بعضا شروع شده و در حال تخریب چهره های مردمی و انقلابی و حزب الهی هستند مراقب باشید ندانسته وارد میدان بازی دشمن نشوید که گل به خودی بخوریم.

  امام جمعه پیشوا در پایان خاطرنشان کرد: عزیزانی که در ایام عید زحمت کشیدند نیروهای نظامی و انتظامی و اطلاعاتی که سر کار بودند و از مردم نیز که دستورالعمل های بهداشتی را رعایت می کنند و از کادر درمان تشکر می کنم وضعیت کرونای پیشوا زرد است اما ثابت نیست تنها با رعایت کردن من و شما این وضعیت بهتر می شود ان شاالله سیزده بدر نیز به خیر بگذرد و به شرایط مطلوب برسیم از عزیزانی که در ایام اعیاد شعانیه در حرم مطهر در سطح شهرستان در نیمه شعبان برنامه هایی گرفتند تشکر می کنم البته راضی کننده نبود سال های قبل نیمه شعبان قوی تری داشتیم اما امسال به دلیل تعطیلی ها و کرونا مراسم خوبی بود امسال ۲۷ اسفند ۱۴۰۰ نیز نیمه شعبان داریم که امیدواریم آن روز خود امام عصر آمده باشد.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=69931&preview=true لینک کوتاه

   387 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای