امروز : سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 21 آوریل, 2014 | ساعت انتشار خبر : 12:31 | تعداد بازدید : 730 نفر | امتیاز خبر :
 • بازی سوپرشوت برای طرفداران آبی و قرمز + دانلود

  طرفدار آبی هستید یا قرمر؟ حرفیتان منتظر شوت‌ها شماست پس با نهایت، به توپ ضربه بزنید تا امتیاز تیمتان در جدول بالاتر از همه باشد. به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، طرفدار آبی هستید ...

  طرفدار آبی هستید یا قرمر؟ حرفیتان منتظر شوت‌ها شماست پس با نهایت، به توپ ضربه بزنید تا امتیاز تیمتان در جدول بالاتر از همه باشد.
  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، طرفدار آبی هستید یا قرمز؟ فکر می‌کنید بلندترین شوتی که می‌توانید بزنید چقدر هست؟ آنقدری هست که مدافع‌های تیم حریف از ترس بلرزند؟ پس بیایید سوپرشوت بازی کنید و طوری توپ را شوت کنید که مدافع‌های تیم رقیب جرات نکنند جلوی توپ بایستند. در بازی سوپرشوت می‌توانید برای تیمتان شوت بزنید، امتیاز بگیرید و ثابت کنید که طرفدار تیمتان هستید. هر چقدر می‌توانید توپ را محکم شوت کنید تا امتیاز تیمتان در جدول بالاتر شود.

  در هر جا که هستید می‌توانید سوپرشوت را روی تبلت یا گوشی اندرویدیتان از دریچه فناوری اطلاعات دانلود و بازی کنید. در ضمن برای کمک به جلو بردن توپ می‌توانید از اسطوره‌های قرمز و آبی نظیر علی دایی، مهدی مهدوی‌کیا، ناصر حجازی، فرهاد مجیدی، علیرضا منصوریان و … کمک بگیرید. در بازی سوپرشوت باید با شوت کردن توپ آن را تا بیش‌ترین حد ممکن جلو ببرید و رکورد خود را ثبت کنید، با برخورد توپ به سر مدافعان حریف امتیاز می‌گیرید و می‌توانید توانایی‌ها و قابلیت‌های خود را ارتقا دهید.

    تصاویر محیط بازی
    دانلود و مشخصات فایل

  حجم: ۲۷٫۶ مگابایت
  نسخه: ۱٫۰۴
  اجرا در: اندروید ۲٫۳ و بالاتر
  امتیاز:

  منبع:باشگاه خبرنگاران

   200 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای