امروز : دوشنبه ۶ تیر ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 14 ژوئن, 2020 | ساعت انتشار خبر : 12:38 | تعداد بازدید : 1073 نفر | امتیاز خبر :
 • بازگشایی تالارهای عروسی در انتظار تصمیم ستاد ملی کرونا

  معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت از فعالیت تالارهای پذیرایی از روز دوشنبه 26خردادماه با 50 درصد ظرفیت و به شرط رعایت پروتکل های بهداشتی و تأیید ستاد ملی مقابله ...

  معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت از فعالیت تالارهای پذیرایی از روز دوشنبه ۲۶خردادماه با ۵۰ درصد ظرفیت و به شرط رعایت پروتکل های بهداشتی و تأیید ستاد ملی مقابله با کرونا خبر داد/

  به گزارش خبرنگار ندای پیشوا، نادر مرادی معاون نظارت بر اماکن عمومی پایتخت اظهار کرد: در دوران شیوع ویروس کرونا صنوف در سه مرحله بازگشایی شدند که مرحله آخر مربوط به اصناف پر خطر است.
  وی با اشاره به اینکه ۱۲ صنف در دسته صنوف بسیار پرخطر قرار دارند، عنوان کرد: تالارهای پذیرایی از جمله صنوف پر خطر هستند.
  این مقام انتظامی افزود: در حال حاضر تالارهای پذیرایی حق فعالیت ندارند و فقط قهوه خانه های سنتی بدون عرضه قلیان می توانند فعالیت کنند.

  سرهنگ مرادی تأکید کرد: بر اساس آخرین تصمیم گیری فقط در صورت موافقت نهایی ستاد ملی مبارزه با کرونا، تالارهای پذیرایی به عنوان یکی از آخرین صنف های پرخطر، فعالیت خود را می توانند از اواسط هفته بیست و ششم خرداد ماه با ۵۰ درصد ظرفیت و به شرط رعایت پروتکل های بهداشتی آغاز کنند.

  معاون نظارت بر اماکن عمومی پایتخت در پایان با اشاره به اینکه صنوف مختلف با رعایت دقیق و کامل موارد بهداشتی می توانند فعالیت روزمره خود را از سر بگیرند، خاطر نشان کرد: صنوفی که به طور غیر قانونی در دوران شیوع ویروس کرونا فعالیت کنند و پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند، آسیب بسیار زیادی به جامعه  می زنند.

  وی تاکید کرد: در صورت مشاهده تخلف از سوی صنوف و عدم رعایت پروتکل های ستاد مبارزه با کرونا با دستور قضائی برخورد قانونی با این صنوف خواهد شد.

  به گزارش ندای پیشوا، استاندار تهران روز شنبه از ممنوعیت بازگشایی تالارهای عروسی خبر داد و گفت:  امکان فعالیت تالارهای عروسی و مجالس این چنینی وجود ندارد و با شرایطی که حداقل در استان تهران وجود دارد نمی توان اقدام به بازگشایی این اماکن کرد.

  انتهای پیام/*

   444 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای